kulturafm
logo

Milí přátelé kultury,

Beskydské Veseléto tento týden pokračuje Letním kinem na náměstí Svobody. Máme pro vás také nové výstavy a další kulturní tipy.

 

aktualne

Na tento víkend jsme pro vás připravili Letní kino! V sobotu po setmění si můžete na náměstí Svobody v Místku připomenout film, který nelze neoznačit za kultovní: Pulp Fiction: Historky z podsvětí . Oscar za scénář, velký návrat Johna Travolty a dnes už generace fanoušků. Letní kino je zdarma a i o občerstvení bude postaráno!

Nový měsíc znamená také dvě nové výstavy: v Národním domě můžete vidět fotografické ohlédnutí za několika posledními ročníky Mezinárodního folklorního festivalu od Luďka Krulikovského a Radka Klímka. V Nové scéně Vlast zahajujeme výstavu kolektivu mladých výtvarníků a literátů Art by Heart, pojmenovanou Náš vesmír . Vernísáž této výstavy proběhne ve čtvrtek 4. 7. od 16.30 ve foyer Nové scény Vlast.

Pokračujeme také v projektu Virtuálních výstav. Tento měsíc na webu vystavuje Karolína Klosová. Virtuální výstavy jsou k vidění na adrese vystavy.kulturafm.cz .

aktualne

 

kino

Vedle už zmíněného letního kina na náměstí samozřejmě promítáme i v Nové scéně Vlast. 
Stejně jako v minulých letech přecházíme v červenci a srpnu na prázdninový provoz. Filmový klub bude pouze v pondělí a začátky představení se posouvají na 18.00 resp. 20.00. 

Tento týden nabízíme klasiku americké kinematografie  a jeden z nejznámějších filmů všech dob: Někdo to rád horké. Marylin Monroe, Tony Curtis, Jack Lemmon a zlatá éra Hollywoodu - více netřeba dodávat.

Z dalších filmů doporučujeme čtvrteční premiéru nové adaptace známého Fidgeraldova románu Velký Gatsby

nekdo_to_rad_horke_mala.jpg
Hlavní roli ztvárnil Leonardo di Caprio. V pátek a v neděli následují další dvě premiéry: pro děti nový animák Já padouch 2 ve 3D a třetí pokračování úspěšné série „pařeb“ - Pařba na třetí .

 

připravujeme
Stále také probíhá prodej předplatného na sezónu 2013/14 - nabídku v oblasti divadla i klasické hudby se můžete prohlédnout ZDE.Upozorňujeme také na poslední volná místa v zářijových Tanečních kurzech .  Závěrem zveme k účasti na obou našich letních školách - Letní škole nového cirkusu a Prázdninové letní škole . Více se o nich dočtete kliknutím na odkaz.

 

AKCE V TÝDNU OD 1. 7. DO 7. 7.:

 

S pozdravem a přáním hezkého dne

Jakub Tichý

jakub.tichy@kulturafm.cz

+420 777 728 313

Kompletní program na tento týden naleznete na našem webu
kulturafm.cz

facebook twitter KulturaFM1. Infolinka +420 558 438 083