kulturafm
logo

Milí přátelé kultury,

je tu opět nový týden a s ním pravidelný newsletter s kulturním servisem.


tip měsíce

Beskydské Veseléto pokračuje, tento týden nás čekají hned dvě akce!

Na pátek jsme pro vás přichystali hudební open-air Hvězdy ve městě.
Program začíná na náměstí Svobody v Místku od 17.00. Těšit se můžete na ostravskou dívčí hardrockovou kapelu Kapriola, h
rající vlastní tvorbu s českými texty. Diváky také přivítá partička skvěle sehraných muzikantů, hrajících pod názvem Legendy se vrací. A v neposlední řadě open-air navštíví pražská rocková hudební skupina Clou – držitelé dvou Andělů z roku 2006 a nezaměnitelná plzeňská kapela Děda Mládek Illegal Band, jak jinak než s písněmi Ivana Mládka…

Druhou akcí, na kterou vás srdečně zveme, je nedělní Promenádní koncert v Altánu ve Smetanových sadech. Tentokrát zahraje Velký dechový orchestr Válcoven plechu. Vstup zdarma, občerstvení zajištěno!

hvezdy.jpg

 

kino

Premiérou týdne tohoto jsou Šmoulové 2 3D. Modří pidižvíkové, zlý čaroděj Gargamel a jeho kocour Azrael - více není třeba dodávat.. Od čtvrtka až do neděle vždy od 18.00.

Ve čtvrtek uvádíme místo filmu Očista, jehož premiéra byla odsunuta distributorem, horor V zajetí démonů

smoulove2_mali.jpg
Program kina Vlast pro tento týden uzavře černá komedie Michaela Baye Krev a pot.

 

připravujeme

Beskydské Veseléto pokračuje i v nádcházejících týdnech - aktuálně nás čeká Letní kino, Muzikantské žně a V. Beskydské rekody.

V předstihu zveme také na setkání divadla a hudby Zámecká lípa. Třídenní program na zámku zahájí 21. srpna koncert Pavla Šporcla s projektem Gipsy way. Další dny už budou patřit divadlu - 22. srpna můžete vidět představení Kutloch aneb I muži mají své dny s Bobem Kleplem, Kryštofem Hádkem a dalšími skvělými herci.
Vše vyvrcholí v pátek 23. srpna představením O lásce, ve kterém budeme mít výjimečnou příležitost vidět Karla Rodena a Janu Krausovou.

Vstupenky jsou v prodeji ZDE.

 

lipa.jpg

 

Akce v týdnu od 6. 8. do 11. 8. 2013:


S přáním hezkého dne

Jakub Tichý

E: jakub.tichy@kulturafm.cz, T: +420 777 728 313

Kompletní program na tento týden naleznete na našem webu
kulturafm.cz

facebook twitter KulturaFM1. Infolinka +420 558 438 083