kulturafm
logo

Milí přátelé kultury,

letošní Beskydské Veseléto dospělo do závěrečné fáze - tento týden nás čekají tři závěrečné akce.

tip měsíce

Na úvod jedna špatná zpráva - pokud ještě nemáte vstupenky na Zámeckou lípu, nejspíš už je ani neseženete. Koncert i obě divadelní představení jsou vyprodány. 

Vypravit se ale rozhodně můžete na Frýdecké historické slavnosti, které proběhnout jako každý rok v Parku Pod Zámkem.  Program začíná v sobotu od 20.00 průvodem rytířů za zvuku bubnů ze Zámeckého náměstí na místo konání. Zde se pak uskuteční rytířský turnaj. Neděle bude patřit historickému jarmarku, ale také šermířským soubojům, středověkým tancům, divadlu a kejklování. Na děti bude čekat i středověký kolotoč a farma s domácími zvířáty.

sns1.jpg

 

O víkendu se ale můžete vypravit také na Sochovy národopisné slavnosti, které se letos konají ve Lhotce pod Ondřejníkem už podevatenácté. Čekat můžete krojovaný průvod národopisných souborů, vystoupení folklórních souborů a cimbálových muzik. Hlavní program začíná v sobotu od 13.30.

 

 

kino

Ve Filmovém klubu vás dnes zveme na Osamělého jezdce. Další spolupráce režiséra Gore Verbinského s Johnny Deppem (po Pirátech z Karibiku) se inspirovala světem klasického westernu.

Program kina pokračuje kvůli Zámecké lípě až o víkendu - v sobotu 

V sobotu Kick-Ass 2 - nová dobrodružství superhrdiny, který má všechno, co má správný superhrdina mít, až na zvláštní schopnosti. A nedž půjdete na dvojku, můžete si přijít připomenout i jedničku.

osamely_jezdec_maly.jpg

Na neděli pro vás máme hned dvě premiéry - od 18.00 pokračování úspěšné fantasy akce Percy Jackson: Moře nestvůr a komedii o vysloužilých agentech Red 2 s Brucem Willisem a Johnem Malkovichem.

 
 

Akce v týdnu od 19. 8. do 25. 8. 2013:

 

S přáním hezkého dne

Jakub Tichý

E: jakub.tichy@kulturafm.cz, T: +420 777 728 313

 

Kompletní program na tento týden naleznete na našem webu
kulturafm.cz

facebook twitter KulturaFM1. Infolinka +420 558 438 083