kulturafm
logo

 Milí příznivci kultury,

počínaje dnešním dnem jsme spustili prodej vstupenek na celou řadu akcí. Především prodáváme téměř kompletní portfolio akcí, které jsou zařazeny do divadelního a koncertního předplatného - jejich přehled najdete v brožuře ZDE.

tip měsíce

V tomto týdnu zahajujeme také další nové kurzy - Cvičení rodičů s dětmi, Pilates, Cvičení pro seniory a další. Celý výčet najdete dole v přehledu.

 A nyní jedna velmi zajímavá pozvánka na tento týden: z původně ohlášeného vystoupení Vladivojny La Chia s kapelou se stal sólový recitál při příležitosti výstavy jejích obrazů v Nové scéně Vlast, doplněný o autorské čtení jejích originálních Vladibajek.

Vladivojna se sama doprovází na elektrickou basu, akustickou kytaru a sama obsluhuje vlastní zvuk a computer. 

vlad.jpg

Je to opravdová one woman show... !

Takže všechny srdečně zveme - ve čtvrtek 26. 9. od 17.00 do foyer Nové scény Vlast. Vstup je zdarma!!!

 

kino

Filmový klub tento týden patří speciálním projekcím ke Dni zdraví a sociálních služeb. Kromě obsahu jsou pozoruhodné také tím, že jsou zdarma! Informace k jednotlivým filmů níže v přehledu.

Ale i jinak vám máme co nabídnout - např. ve středu dopoledne v rámci projekcí pro seniory a večer hlavně pro dámy filmovou adaptaci světoznámého Fidgeraldova románu Velký Gatsby. V hlavní roli Leonardo di Caprio.

Ve čtvrtek večer mimořádně uvádíme film o asi nejpopulárnějším boy bandu současnosti One Direction: This Is Us 3D

Na víkend jsme pro vás připravili dvě zajímavé premiéry.  Pro děti vtipy nabité

donajni.jpg

animované dobrodružství Justin: Jak se stát rytířem, a pro všechny ostatní film Donšajni. Skvěle obsazená novinka Jiřího Menzela přichází po sedmi letech po úspěšném snímku Obsluhoval jsem anglického krále a režisér se v ní opět vrátil k žánru komedie.

 

připravujeme

Dále zveme v úterý 1. října od 19.00 na galakoncert pop-operního tria La Gioia. Jako host s nimi vystoupí vítězka populární soutěže Hlas Československa Ivanna Bagová. Vstupenky můžete kupovat jako obvykle on-line na našem webu a v pobočkách Beskydského informačního centra.

Z nově spuštěných předprodejů chceme zvláště upozornit na listopadové představení Pánská šatna - pásmo divadla Ypsilon v čele s Jiřím Lábusem a Martinem Dejdarem.

62085-580.jpg

Nově také prodáváme vstupenky na koncerty Karla Plíhala 20. listopadu a Hany Zagorové 26. listopadu! 


 

Akce v týdnu od 23. 9. do 29. 9. 2013:

 


S pozdravem a přáním hezkého dne

Jakub Tichý

jakub.tichy@kulturafm.cz

 +420 777 728 313

Kompletní program na tento týden naleznete na našem webu
kulturafm.cz

facebook twitter KulturaFM1. Infolinka +420 558 438 083