kulturafm
logo

Vážení kulturní příznivci, 

tento týden nás čeká cestovatelská přednáška Dana Pribáně a taky bychom vás rádi s dětmi pozvali na nedělní divadélko, tentokrát to bude příběh o Pejskovi a Kočičce.  

tip měsíce

Trabantem napříč Tichomořím  - Pojeďte na naši nejdelší nejkratší cestu. Za neskutečně dlouhého půl roku jsme ujeli méně kilometrů než na Hedvábné stezce a zažili toho tolik jako nikdy před tím. Pojďte se podívat na vyprávění z nejnáročnější cesty o setkání dvou světů, které křižuje žlutý cirkus. Napříč pustou Austrálií, kde problémy střídá špatné počasí a špatné počasí problémy, a nic nejde podle plánu, do nádherné tropické Jihovýchodní Asie, jiného světa, kde mělo být vše jednoduché a nebylo, a právě proto to stálo za to! Stovky fotek a příběhů, které člověk někdy ani nechtěl zažít, ale o to větší má radost, že to všechno přežil. Až do velkého finále, které nikdo nečekal, neplánoval a bylo to nejlepší, co se mohlo stát!

dan_priban250.jpg

St 3. 2., 18.00, Nová scéna Vlast


tip měsíce

Jak pejsek s kočičkou zdravě vařili  - Pohádka na motivy Karla Čapka, a lev moderně- jší podobě. Děti se naučí rozeznávat zdravé a nezdravé potraviny, stávají se součástí děje a společně si s Pejskem a Kočičkou zatančí a zazpívají. Děj je zpestřen dalšími zvířátky ve formě velkých maňásků.

Uvádí: Divadlo tety Chechtalíny 

Ne 7. 2., 1500, Nová scéna Vlast  

pejsek_s_kocickou250.jpg

připravujeme

Do ložnice vstupujte jednotlivě! předplatitelská skupina A - I prostorná exkluzivní ložnice s velikou kruhovou postelí může být náhle těsná... Přesně takové „převýšení poptávky nad kapacitou“ nastane v bláznivé komedii známých anglických dramatiků. Autoři: Ray Cooney, John Chapman

Uvádí: Divadelní společnost Háta

Režie: Antonín Procházka

Účinkují: Mahulena Bočanová / Kamila Špráchalová, Monika Absolonová / Adéla Gondíková / Kateřina Lojdová, Jana Birgusová / Sandra Černodrinská, Zbyšek Pantůček / Martin Sobotka, Ivana Andrlová / Olga Želenská, Jana Znenáhlíková / Vlasta Žehrová, Pavel Nečas, Filip Tomsa, Lukáš Vaculík, Martin Zounar

do_loznice_vstupujte_jednotlive250.jpgÚt 9. 2., 19.00, Nová scéna Vlast

připravujeme

"Poslední recitál" Marty Kubišové s kapelou Karla Štolby a hostem Milanem Heinem - Po Novém Roce představí svůj nový a zároveň už i Poslední recitál Marta Kubišová. Doprovázet ji v něm budou střídavě hudební skupiny Petra Maláska a Karla Štolby. Tradičním hostem v recitálu bude umělecký ředitel Divadla Ungelt Milan Hein.

Čt 11. 2., 19.00, Kino Petra Bezruče 

marta_kubiov250.jpg

Akce KulturyFM v týdnu od  1. 2. 2016 do 7. 2. 2016:

Po 1. 2. od 19.00 - Osm hrozných  (NSV)

Út 2. 2. od 19.00 - Sedm statečných  (NSV) 

St 3. 2. od 10.00 - Gangster Ka: Afričan  (NSV) 

St 3. 2. od 18.00 - Trabantem napříč Tichomořím  (NSV) 

Čt 4. 2. od 19.00 - 13 hodin: Tajní vojáci z Benghází  (NSV)

Pá 5. 2. od 17.00 - Ledová sezóna  (NSV) 

Pá 5. 2. od 19.00 - Star Wars: Síla se probouzí  (NSV) 

So 6. 2. od 17.00 - Ledová sezóna  (NSV) 

So 6. 2. od 19.00 - Dánská dívka  (NSV) 

Ne 7. 2. od 17.00 - Ledová sezóna  (NSV)  

Ne 7. 2. od 19.00 - Dánská dívka  (NSV)  

Kompletní program na tento týden naleznete na našem webu
kulturafm.cz

facebook twitter KulturaFM1. Infolinka +420 558 438 083