kulturaFM

newsletter

Milí příznivci kultury,

další z akcí letošního Beskydského Veseléta byl vydařený nedělní koncert pěveckého dua Eva a Vašek ve Smetanových sadech v Místku. Ačkoli počasí nebylo ideální a v závěru pršelo, sešlo se v parku tolik ctitelů melodické hudby, že připravené lavičky pro čtyři sta lidí zdaleka nedostačovaly. Publikum se skládalo ze všech generací a došlo dokonce na tanec. O spokojenosti publika i obou vystupujících svědčí i to, že délka koncertu nakonec výrazně přesáhla původní plán a hudba dozněla parkem až okolo šesté hodiny. Všichni odcházeli s úsměvem na tváři a hezkým kulturním zážitkem.

eva.jpg


Beskydské Veseléto pokračuje v sobotu 14. července Sportovním dnem v aquaparku Olešná a v neděli 21. července velkým rodinným festivalem Létohrátky, který se uskuteční v parku pod zámkem. 

 

webbanner_veseleto_831x315.jpg

Ve Filmovém klubu tento týden uvedeme v rámci neoficiálních ozvěn MFF v Karlových Varech český film Poupata, který na festivalu obdržel cenu Federace evropských filmových kritiků. Pro úplnost doplňme, že Poupata získala také čtyři České lvy a patří mezi nejúspěšnější české filmy loňského roku. Syrové sociální drama o rozkladu jedné rodiny na malém městě natočil Zdeněk Jiráský, hlavní roli ztvárnil Vladimír Javorský.

Středa od 10.00 patří filmům pro seniory. Na programu je originální česká komedie Probudím se včera v hlavních rolích s Viktorem Preisse a Jiřím Mádlem. Ve čtvrtek večer můžete vidět nové pokračování jedné slavné filmové série. Se svým dalším případem se opět vrací Will Smith a Tommy Lee Jones - Muži v černém 3. V pátek dopoledne se kino otevře nejmenším dětem. Čeká je pásmo filmových pohádek s názvem Krtek a hodiny.

snehurka_a_lovec.jpg

A protože blížící se pátek není jen tak obyčejný pátek, nýbrž pátek 13., připravili jsme pro vás v Nové scéně Vlast speciální program. Nabídneme vám dva filmy, které jste v našem kině ještě neměli možnost vidět - v 18.00 začneme titulem Sněhurka a lovec, plném temné magie, středověkých bitev a mysteriózní atmosféry. Od 20.00 pak zveme na horor Žena v černém. V klasickém duchařském příběhu ze zamlžené Anglie bude muset Daniel Radcliffe rozplést nejedno znepokojivé tajemství. Přijďte se do kina bát!

O víkendu promítáme vždy od 18.00 pro všechny děti úspěšnou 3D animovanou komedii Madagaskar 3 a večer vám nabídneme publikem i kritikou oceňovaný film Okresní přebor: poslední zápas Pepíka Hnátka režiséra J. Prušinovského s Miroslavem Krobotem v hlavní roli.

 

Předplatné divadla a koncertů vážné hudby 2012/13

Stále probíhá prodej předplatného divadla a klasické hudby pro následující sezónu! Stejně jako v právě uplynulé sezóně vám nabízíme tři skupiny divadelního předplatného a dvě skupiny předplatného koncertů klasické hudby. Brožuru s informacemi o všech předplatitelských skupinách najdete ke stažení na titulní straně našeho webu www.kulturafm.cz. Prodej předplatného probíhá v Nové scéně Vlast.

 

Letní škola nového cirkusu pro děti a mládež

letn_kola2.jpg

 

Pokud stále hledáte pro své děti možnost, jak smysluplně strávit prázdniny, nabízíme Vám ve spolupráci s agenturou Cirkus trochu jinak jedinečnou možnost zúčastnit se Letní školy nového cirkusu. Děti (od 6 do 17 let) mohou od 13. do 17. srpna prožít pět krásných letních dnů, vrchovatě naplněných pestrým zábavným i naučným programem ve společnosti zkušených instruktorů. Nebude chybět ani originální šapitó. Více informací najdete na našem webu www.kulturafm.cz.

 

Akce v týdnu od 9. 7. do 15. 7. 2012:

 • Po 9. 7.   od 20.00 - Neoficiální ozvěny MFF KV: Poupata (Filmový klub - Nová scéna Vlast)

 • St 11. 7.  od 10.00 - Probudím se včera (kino pro seniory - Nová scéna Vlast)

 • Čt 12. 7.  od 20.00 - Muži v černém 3 (kino - Nová scéna Vlast)

 • Pá 13. 7. od 10.00 - Krtek a hodiny (kino pro děti - Nová scéna Vlast)

 • Pá 13. 7. od 18.00 - Přijďte se do kina bát: Sněhurka a lovec (kino - Nová scéna Vlast)

 • Pá 13. 7. od 20.00 - Přijďte se do kina bát: Žena v černém (kino - Nová scéna Vlast)

 • So 14. 7. od 10.30 - Sportovní den (Beskydské Veseléto - Aquapark Olešná)

 • So 14. 7. od 18.00 - Madagaskar 3 (kino pro děti - Nová scéna Vlast)

 • So 14. 7. od 20.00 - Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka (kino - Nová scéna Vlast)

 • Ne 15. 7. od 18.00 - Madagaskar 3 (kino pro děti - Nová scéna Vlast)

 • Ne 15. 7. od 20.00 - Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka (kino - Nová scéna Vlast)S přáním hezkého dne


Jakub Tichý

E: jakub.tichy@kulturafm.cz, T: +420 777 728 313

Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči