kulturaFM

newsletter

Milí přátelé,

abychom neupadli do stereotypu, posíláme vám protentokrát náš pravidelný pondělní newsletter v úterý. Tipem tohoto týdne jsou dozajista páteční Hvězdy nad řekou, kterými pokračuje naše staré známé Beskydské Veseléto. K plakátu níže není co dodat.

 

hvezdy_nad_rekou_maly.jpg

 

V dalším týdnu bude Beskydské Veseléto pokračovat Letním kinem (15.-19. 8.), Muzikantskými žněmi (16.-18. 8.) a IV. Beskydskými rekordy. Mimo to zveme na koncert Michala Davida, který se uskuteční ve čtvrtek 4. října ve Víceúčelové sportovní hale. Jako předkapela vystoupí skupina Holki. Vstupné v předprodeji je 380 Kč a předprodej již začal! Vstupenky můžete kupovat v pobočkách Beskydského informačního centra, ve VSH, nebo on-line na www.kulturafm.cz.

 

md_maly.jpg

A co nás tento týden čeká v kině? Ve čtvrtek uvádíme první premiéru tohoto týdne - novinku Davida Cronenberga Cosmopolis, plnou jeho typické poetiky a svérázného humoru v hlavní roli s Robertem Patisonem. V pátek dopoledne jsme pro ty úplně nejmenší děti připravili pásmo filmových pohádek Krtek a orel. Pro děti máme také od pátku až do neděle vždy od 18.00 animovanou 3D komedii Madagaskar 3.

V pátek večer uvedeme nový film Juraje Nvoty Konfident. V dramatu z období normalizace se v netypicky dramatické roli radioamatéra a spolupracovníka STB představí Jiří Mádl, kterému budou sekundovat mj. Ondřej Vetchý, Jan Budař a další. Poslední premiérou tohoto týdne bude v sobotu a neděli satirická sociální sonda Stevena Soderbergha Bez kalhot s Channingen Tatumem a Matthewem McConaugheym. V tomto termínu původně ohlášený film Můj otec je šílenec je zrušen, nicméně náhrada je jistě více než adekvátní.


Letní škola nového cirkusu pro děti a mládež - poslední volná místa!!!

Pokud stále hledáte pro své děti možnost, jak smysluplně strávit prázdniny, nabízíme Vám ve spolupráci s agenturou Cirkus trochu jinak jedinečnou možnost zúčastnit se Letní školy nového cirkusu. Děti (od 6 do 17 let) mohou od 13. do 17. srpna prožít pět krásných letních dnů, vrchovatě naplněných pestrým zábavným i naučným programem ve společnosti zkušených instruktorů. Nebude chybět ani originální šapitó. Více informací najdete na našem webu www.kulturafm.cz.

 

letn_kola2.jpg

 

 

Akce v týdnu od 7. 8. do 12. 8. 2012:

  • Čt 9. 8.    od 20.00 - Cosmopolis (kino - Nová scéna Vlast)

  • Pá 10. 8. od 10.00 - Krtek a orel (kino pro děti - Nová scéna Vlast)

  • Pá 10. 8. od 17.00 - Hvězdy nad řekou (hudební open-air - náměstí Svobody)

  • Pá 10. 8. od 18.00 - Madagaskar 3 (kino pro děti - Nová scéna Vlast)

  • Pá 10. 8. od 20.00 - Konfident (kino - Nová scéna Vlast)

  • So 11. 8. od 18.00 - Madagaskar 3 (kino pro děti - Nová scéna Vlast)

  • So 11. 8. od 20.00 - Bez kalhot (kino - Nová scéna Vlast

  • Ne 12. 8. od 18.00 - Madagaskar 3 (kino pro děti - Nová scéna Vlast)

  • Ne 12. 8. od 20.00 - Bez kalhot (kino - Nová scéna Vlast)

 

S přáním hezkého dne


Jakub Tichý

E: jakub.tichy@kulturafm.cz, T: +420 777 728 313

Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči