kulturaFM

newsletter

Milí přátelé,

Beskydské Veseléto 2012 je za námi, a chceme proto poděkovat všem pořadatelům, spolupracovníkům i návštěvníkům! Věříme, že se z velké části podařilo naplnit všechna očekávání, a že nás tato zkušenost opět posune dále. Všechny komplikace a nedostatky nám budou poučením pro příští rok. Přesto si myslíme, že se letošní Veseléto nad míru vydařilo, návštěvnost akcí byla velmi dobrá a pozitivní reakce návštěvníků nám dodají chuť do další práce, takže příští ročník bude lepší, než ten letošní. Pokud máte jakékoliv připomínky, nebo podněty ke společné propagaci nebo k akcím, které pořádala KulturaFM, prosíme o jejich sdělení.

A nyní už k tomu, co nás čeká tento týden! V první řadě vás zveme na jeden exkluzívní přenos. V pátek od 20.00 můžete v Nové scéně Vlast vidět záznam koncertu Live from the Big Beach Boutique legendárního DJ Fatboy Slima. Přijďte zakončit prázdniny trochu netradičně! Délka koncertu je 100 min., vstupné je 150 Kč. Skvělá kvalita obrazu a 5.1 Surround zvuk je samozřejmostí.

fat_boy_plakt.jpg

  Nezapomeňte na kurzy! V nové sezóně zahajujeme opět i řadu kurzů. Kromě těch už zažitých, jako Pilates, kondiční posilování, nebo Powerjóga, tu máme i několik novinek: 60 minut s arteterapií, Country tance, nebo Salsa pro začátečníky. Nabídku kurzů najdete na programovém plakátě v příloze tohoto e-mailu.

Kino od září přechází z prázdninového zpět na běžný provoz, takže představení budou opět začínat v 17.00 a 19.00. Co nás tento týden čeká? Čtvrteční večer bude patřit nejnovějšímu filmu o jednom z nejúspěšnějších komiksových hrdinů všech dob. Novou kapitolu ze svého života vám odhalí The Amazing Spider-Man. 3D pohádkový příběh Rebelka věhlasného studia Pixar uvedeme v pátek od 18.00. Fantastická dobrodružství princezny Meridy vás zavedou na skotskou vysočinu.

Víkendový odpolední program je určen dětem - 3D animované dobrodružství Madagaskar 3 vás seznámí s trochu bláznivou zvířecí partičkou na cestě Evropou. Večery budou zasvěceny dalšímu zpracování kultovního komiksu. Nejnovější batmanovský film s Christopherem Nolanem v hlavní roli se jmenuje Temný rytíř povstal.

temny_rytir.jpg

  Předplatné 2012/13! Od 3. září probíhá doprodej divadelního a koncertního předplatného pro sezónu 2012/13. Volit můžete ze dvou předplatitelských skupin pro divadla a ze dvou v případě klasické hudby. Kompletní nabídku a ceny najdete na našem webu www.kulturafm.cz v sekci Aktuality. Předprodej probíhá v Nové scéně Vlast do 20. září!

 

V září zahajujeme novou sezónu!

Ne 9. 9. Kino: Cesta do pravěku ve 3D

Pá 14. 9. Tančírna v rytmu salsy

St 19. 9. KOMICI S.R.O. - Miloš Knor, Ruda z Ostravy, Karel Hynek

21.-23. 9. Kino: Víkend akčních hrdinů

St 26. 9. Dámská jízda - kino v zážitkovém provedení: Líbáš jako ďábel

Čt 27. 9. Buranteatr Brno: Listopad

 

Akce v týdnu od 28. 8. do 2. 9. 2012:

  • Čt 30. 8   od 20.00 - Amazing Spider-Man (kino - Nová scéně Vlast)

  • Pá 31. 8. od 18.00 - Rebelka (kino pro děti - Nová scéna Vlast)

  • Pá 31. 8. od 20.00 - FAT BOY SLIM: Live (záznam koncertu - Nová scéna Vlast)

  • So 1. 9.  od 17.00 - Madagaskar 3 (kino pro děti - Nová scéna Vlast)

  • So 1. 9.  od 19.00 - Temný rytíř povstal (kino - Nová scéna Vlast)

  • Ne 2. 9.  od 17.00 - Madagaskar 3 (kino pro děti - Nová scéna Vlast)

  • Ne 2. 9.  od 19.00 - Temný rytíř povstal (kino - Nová scéna Vlast)

 

S přáním hezkého dne

Jakub Tichý

E: jakub.tichy@kulturafm.cz, T: +420 777 728 313

Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči