kulturaFM

newsletter

Milí přátelé,

začátkem září nezačíná jen nový školní rok, ale také i naše nová kulturní sezóna. Stejně jako loni jsme pro vás, jako přivítání v nové sezóně, připravili několik speciálních akcí. Začneme tuto neděli v kině Vlast programem, o němž si můžete přečíst více níže.

 

zahajeni_sezony_male.jpg

 

A nyní již k tomu, co nás tento týden čeká v kině. Ve Filmovém klubu načneme seriál Ozvěny Letní filmové školy, v rámci něhož dnes uvedeme nový český film Juraje Nvoty Konfident. Film se vrací k okupaci v srpnu 1968 a v hlavní, netradičně vážné roli se představí Jiří Mádl.

Na středeční dopolední projekci, která je určena nejen seniorům, máte možnost vidět historické drama Královská aféra, vykreslující skutečné události zakázané lásky mladičké královny na dvoře pološíleného krále Kristiána VII. v Dánsku v druhé polovině 18. století.

Středeční večer patří premiéře tohoto týdne - film Let's Dance: Revolution je už čtvrtým, netrpělivě očekávaným pokračováním nejúspěšnější taneční série všech dob. Taneční revoluce se tentokrát navíc odehraje v rozpálených ulicích Miami ve 3D.

O víkendu se pokusíme dětem kompenzovat začátek školního roku animákem Doba ledová 4: Země v pohybu (v pátek i v sobotu od 17.00). Páteční a sobotní večer bude patřit režisérskému debutu proslulého scénaristy Setha MvFarlaneho - jeho mírně řečeno bláznivá komedie Méďa budí pozornost po celém světě.

meda_webbanner.jpg

Týden v kině Vlast zakončíme (a sezónu zahájíme) tématickým projektem Cesta do pravěku ve 3D! Pustíme vám dva filmy: od 17.00 pro děti animovnou Dobu ledovou 3: Úsvit dinosaurů a od 19.00 pozoruhodný dokument Monstra oceánů 3D - Pravěké dobrodružství. V něm vám vizuálně působivá animace v kombinaci s novými poznatky podmořské paleontologie umožní výjimečné putování starodávnou vodní říší šavlozubých ryb, pravěkých žraloků a gigantických chobotnic!

Nezapomeňte na kurzy! V nové sezóně zahajujeme opět i řadu kurzů. Kromě těch už zažitých, jako Pilates, kondiční posilování, nebo Powerjóga, tu máme i několik novinek: 60 minut s arteterapií, Country tance, nebo Salsa pro začátečníky. Kompletní nabídku najdete na našem webu. Tento týden vstupujeme do už 44. sezóny Tanečních pro mládež!

Předplatné 2012/13! Od 3. září probíhá doprodej divadelního a koncertního předplatného pro sezónu 2012/13. Volit můžete ze dvou předplatitelských skupin pro divadla a ze dvou v případě klasické hudby. Kompletní nabídku a ceny najdete na našem webu www.kulturafm.cz v sekci Aktuality. Předprodej probíhá v Nové scéně Vlast do 20. září!

 

predplatne_12-13_img_male.jpg

 

Dále také probíhá předprodej na koncert Michala Davida, který se koná ve VSH 4. října. Vše podstatné se dozvíte na plakátě.

 

md_maly.jpg

 

 

Akce v týdnu od 4. 9. do 9. 9. 2012:

 • Út 4. 9.  od 19.00 - Ozvěny LFŠ: Konfident (Filmový klub - Nová scéna Vlast)

 • St 5. 9.  od 10.00 - Královská aféra (kino pro seniory - Nová scéna Vlast)

 • St 5. 9.  od 16.45 - Taneční pro mládež - začátečníci (zahájení kurzu - Národní dům)

 • St 5. 9.  od 19.00 - Let's Dance: Revolution (kino - Nová scéna Vlast)

 • Pá 7. 9. od 17.00 - Doba ledová 4: Země v pohybu (kino pro děti - Nová scéna Vlast)

 • Pá 7. 9. od 19.00 - Méďa (kino - Nová scéna Vlast)

 • So 8. 9. od 17.00 - Doba ledová 4: Země v pohybu (kino pro děti - Nová scéna Vlast)

 • So 8. 9. od 19.00 - Méďa (kino - Nová scéna Vlast)

 • Ne 9. 9. od 15.45 - Taneční pro mládež - začátečníci (zahájení kurzu - Národní dům)

 • Ne 9. 9. od 17.00 - Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (kino - Nová scéna Vlast)

 • Ne 9. 9. od 18.30 - Taneční pro mládež - začátečníci (zahájení kurzu - Národní dům)

 • Ne 9. 9. od 19.00 - Monstra oceánů 3D - Pravěké dobrodružství (kino - Nová scéna Vlast)

 

S přáním hezkého dne


Jakub Tichý

E: jakub.tichy@kulturafm.cz, T: +420 777 728 313

Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči