kulturaFM

newsletter

Milí přátelé,

pondělí je tady a s ním i další newsletter, který se vám jej pokusí zpříjemnit nabídkou kulturních zážitků. Tento týden vás zveme především na první Tančírnu v nové sezóně, která se uskuteční v pátek od 19.00 v Národním domě. Předprodej vstupenek probíhá v Národním domě a jste-li šťastnými návštěvníky tanečních kurzů, zaplatíte po předložení průkazu 80 Kč místo stokoruny. Tanec zlepšuje náladu, podporuje tvorbu dopaminu a serotoninu, což je v době blížících se podzimních depresí nezanedbatelná devíza.

Z malým předstihem zveme také na představení Komici s.r.o., v kterém se ve středu 19. 9. v Nové scéně Vlast představí ti nejlepší z pořadu Na stojáka - konkrétně Miloš Knor, Ruda z Ostravy a Karel Hynek. Nakupujte, nebudou!

komici_mali.jpg

Ve Filmovém klubu dnes uvedeme snímek klasika britského filmu Kena Leache Andělský podíl. Příběh mladého ztroskotance, který ke štěstí přišel skrze ochutnávání whisky, si vysloužil Zlatou palmu na letošním filmovém festivalu v Cannes. Zítra se ve Filmovém klubu znovu ohlédneme za letošní Letní filmovou školou. Fascinující svébytná adaptace faustovského mýtu Tarkovského žáka A. Sokurova, lapidárně pojmenovaná Faust, získala na MFF v Benátkách cenu za nejlepší film roku 2011!

Ve středu můžete vidět nový český film Svatá čtveřice - zatím poslední výsledek spolupráce J. Hřebejka a M. Viewegha se zaobírá problémem milostných stereotypů v manželském životě. V hlavní roli J. Langmajer. Manželským stereotypům se věnuje i čtvrteční premiéra. Dvojici, snažící se zachránit svůj vztah v manželské poradně, hrají Tommy Lee Jones a Meryl Streep.

Dále bude program kina pokračovat v neděli od 17.00 českou rodinnou komedií Tady hlídám já. Od 19.00 pak máte druhou šanci zhlédnout výše zmíněnou Druhou šanci.

 

svata_ctverice.jpg

 

Nezapomeňte na kurzy! V nové sezóně zahajujeme opět i řadu kurzů. Kromě těch už zažitých, jako Pilates, kondiční posilování, nebo Powerjóga, tu máme i několik novinek: 60 minut s arteterapií, Country tance, nebo Salsa pro začátečníky. Kompletní nabídku najdete na našem webu. Tento týden zahajujeme vedle Tanečních pro mládež také Kondiční posilování a to hned ve dvou termínech - můžete si vybrat mezi pondělím a středou. Říkáte-li, že byste měli udělat něco pro sebe, máte jedinečnou příležitost přejít od slov k činům!

 

Předplatné 2012/13! Stále probíhá doprodej divadelního a koncertního předplatného pro sezónu 2012/13. Volit můžete ze dvou předplatitelských skupin pro divadla a ze dvou v případě klasické hudby. Kompletní nabídku a ceny najdete na našem webu www.kulturafm.cz v sekci Aktuality. Předprodej probíhá v Nové scéně Vlast do 20. září!

 

predplatne_12-13_img_male.jpg

 

Všechny děti zveme na zábavné odpoledne s Míšou Růžičkovou, které chystáme v Národním domě na 6. říjen. Akce má podtitul Zpíváme a tančíme s Míšou - cestování za zvířátky. Předprodej je zahájen!

Dále také probíhá předprodej na koncert Michala Davida, který se koná ve VSH 4. října. Vše podstatné se dozvíte na plakátě.

 

md_maly.jpg

 

Akce v týdnu od 10. 9. do 16. 9. 2012:

  • Po 10. 9. od 17.30 - Kondiční posilování (zahájení kurzu - Národní dům)

  • Po 10. 9. od 19.00 - Andělský podíl (Filmový klub - Nová scéna Vlast)

  • Po 10. 9. od 19.30 - Taneční pro mládež - začátečníci (zahájení kurzu - Národní dům)

  • Út 11. 9.  od 19.00 - Ozvěny LFŠ: Faust (Filmový klub - Nová scéna Vlast)

  • St 12. 9.  od 19.00 - Svatá čtveřice (kino - Nová scéna Vlast)

  • Čt 13. 9.  od 18.15 - Kondiční posilování (zahájení kurzu - Nová scéna Vlast)

  • Čt 13. 9.  od 19.00 - Druhá šance (kino - Nová scéna Vlast)

  • Pá 14. 9. od 19.00 - Tančírna (tanec - Národní dům)

  • Ne 16. 9. od 17.00 - Tady hlídám já (kino pro děti - Nová scéna Vlast)

  • Ne 16. 9. od 19.00 - Druhá šance (kino - Nová scéna Vlast)

 

S přáním hezkého dne


Jakub Tichý

E: jakub.tichy@kulturafm.cz, T: +420 777 728 313

Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči