KulturaFM


Milí kulturní příznivci,

podmínky pro kulturu se pomalu zlepšují a my pro vás máme tipy na nejbližší akce a pořady, které byste si neměli nechat ujít. Čeká nás koncert mladých umělců, úspěšná filmová novinka, divadelní představení pro rodiče s dětmi a také bychom vám rádi nabídli možnost stánkového velikonočního prodeje.


Těšíme se na Vás!


Koncert žáků Základní umělecké školy Frýdek-Místek

Ve čtvrtek 24. února 2022 v 19 hodin vás srdečně zveme do secesního sálu Základní umělecké školy, kde se uskuteční koncert nejlepších žáků ZUŠ Frýdek-Místek , který je po dvou letech omezení kulturních vystoupení opět příjemnou příležitostí pro jejich prezentaci. Koncert je zařazen jako bonus celoročního cyklu koncertů pro kulturní veřejnost a představí se tu dvacítka mladých talentů, kteří školu i naše město často reprezentují na různých koncertech, přehlídkách a soutěžích. Jsou to jednak komorní soubory - flétnový soubor TeMPrA, kytarové kvarteto či akordeonové trio, ale také sólisté. 

newsletter_kytarov_kvarteto1_zu_.jpg

 

Nová scéna Vlast - O vločce, která se bála

Každý týden čeká na rodiče s dětmi v Nové scéně Vlast divadelní pohádka. Tentokrát to bude veselá zimní pohádka o kamarádství a koloběhu vody , kterou zahraje Divadélko Ententýky. Rozverná myška Klárka a veverka Terka totiž milují zimní radovánky na sněhu. A co se stane, když je jedna vločka smutná? Pojďte zjistit s dětmi v neděli 27. února od 15.00 do Nové scény Vlast. 

newslleter_nsv_oez-_mg_4459.jpg

 

Film Belfast
Slavný herec, režisér a scenárista Kenneth Branagh letos natočil film o svém dětství. Příběh humorný a laskavý, zároveň ale drsný a trochu krutý. Místem jeho dětských her byl totiž severoirský Belfast , který nepatří k nejvyhledávanějším adresám. Na film můžete do našeho kina poprvé zajít již tuto neděli 27. února od 19.00.

newsletter_belfast3.jpeg


 

Stánkový velikonoční prodej

V předstihu pro vás máme jednu nabídku týkající se Velikonoc. Hledáme zájemce o stánkový prodej s vhodným sortimentem na tradiční akci Velikonoční městečko. Nabízíme prostor těm, kteří mají zájem za účelem prodeje předvést ukázky tradičních zvyků, technik a řemesel s velikonoční tematikou, ochutnávky velikonočních jídel a občerstvení, které k těmto svátkům patří.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 777 728 777 nebo e-mailem na: vlastimil.matejka@kulturafm.cz

newsletter_stnkov_prodej.jpg

 

Kultura F≈M Facebook Messenger Email Youtube

Nechte si pravidelně posílat náš newsletter a budete vědět, co se ve městě chystá.
Kalendář akcí a online prodej vstupenek najdete na našich stránkách www.kulturafm.cz.
Sledujte náš profil na Facebooku. Můžete nás kontaktovat také emailem na adrese
kulturafm@kulturafm.cz nebo telefonicky na čísle +420 773 788 650.


Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči |
Copyright 2017 Kultura F≈M. Všechna práva vyhrazena.