KulturaFM


Milí kulturní příznivci,

v tomto týdnu na přelomu února a března pro vás máme několik filmových tipů, pozvánku na špičkové smyčcové kvarteto a nezapomněli jsme také na rodiny s dětmi, pro které je přichystána nedělní divadelní pohádka. Stále platí i naše nabídka stánkového velikonočního prodeje, další informace naleznete níže. 


Přejeme příjemný týden s kulturou!


KINO - SKŘIVÁNCI NA NITI - FILMOVÝ KLUB

V kinech je zpět film Jiřího Menzela na motivy knihy Bohumila Hrabala - Skřivánci na niti , a to v digitální verzi, která obsahuje i původně vystřižené fimové scény. Zdrojem pro digitalizaci byly originální negativ obrazu a originální negativ zvuku, které jsou uložené v Národním filmovém archivu. Na tento výjimečný trezorový snímek vás zveme v rámci filmového klubu 1. března od 19.00.

newsletter_skrivanci.jpg

 

BATMAN - FILMOVÁ PREMIÉRA

Máme tu další pokračování komiksového příběhu o superhrdinovi s černou maskou. Batmanovský kostým na sebe poprvé vezme Robert Pattinson. Zpoza kamery mu bude šéfovat autor dvojky a trojky Planety opic Matt Reeves a v Gothamu to bude docela divoké. Objeví se tu totiž nejen Hádánkář, ale i Catwoman a podle všeho i Tučnák. Nový Batman se v našem kině Vlast objeví již 3. března.

newsletter_batman_oez.jpg

 

ZEMLINSKÉHO KVARTETO 

Ve čtvrtek 3. března vás zveme také na koncert Zemlinského kvarteta , které již od svého založení v roce 1994 navazuje na bohatou tradici české kvartetní školy. Zvítězilo mimo jiné na mezinárodní soutěži smyčcových kvartet v Bordeaux (2010), je laureátem Pražského jara a mezinárodních soutěží smyčcových kvartet v kanadském Banffu a v Londýně, kde zároveň získalo Cenu publika. 

newsletter_zk.jpg

 

O KŮZLÁTKÁCH - DIVADLO KEJKLE 
Nedělní odpoledne patří dětem a jejich rodičům, na které čeká pravidelné divadélko. 6. března zahraje Divadlo Kejkle v Nové scéně Vlast barevnou pohádku o nezbedných kůzlátkách, starostlivé mamince a hloupém vlkovi, který se pro svoji " večeři" stane strýčkem, pirátem a nakonec uklízečkou, ale i tentokrát  jej kůzlátka prokouknou a všechno dobře dopadne.

newsletter_new_643x262.png


 

STÁNKOVÝ VELIKONOČNÍ PRODEJ

Hledáme zájemce o stánkový prodej s vhodným sortimentem na tradiční akci Velikonoční městečko. Nabízíme prostor těm, kteří mají zájem za účelem prodeje předvést ukázky tradičních zvyků, technik a řemesel s velikonoční tematikou, ochutnávky velikonočních jídel a občerstvení, které k těmto svátkům patří.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 777 728 777 nebo e-mailem na: vlastimil.matejka@kulturafm.cz

newsletter_stnkov_prodej.jpg

 

Kultura F≈M Facebook Messenger Email Youtube

Nechte si pravidelně posílat náš newsletter a budete vědět, co se ve městě chystá.
Kalendář akcí a online prodej vstupenek najdete na našich stránkách www.kulturafm.cz.
Sledujte náš profil na Facebooku. Můžete nás kontaktovat také emailem na adrese
kulturafm@kulturafm.cz nebo telefonicky na čísle +420 773 788 650.


Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči |
Copyright 2017 Kultura F≈M. Všechna práva vyhrazena.