kulturaFM

newsletter


Milí přátelé kultury,

všechny vás srdečně zdravím v roce 2013 a hned na úvod mi dovolte pár změn. Trochu jsme změnili koncept newsletteru. Uspořádání avizovaných akcí bude mnohem přehlednější a tudíž se budete moci mnohem lépe a rychleji orientovat. Věřím tedy, že tento nový vizuál vám bude vyhovovat a newsletter KulturyFM bude i nadále vašim přínosem.


Kino

Program v Nové scéně Vlast

Pondělí – od 19.00 – Filmový klub – TAMBYLLES – české drama z roku 2011, Tam-by-les – studentský film, který sklidil ovace na MFF v Karlových Varech i v Cannes. Příběh mladistvého vraha, který se po letech vrací zpět do rodné vesnice.

Úterý – od 19.00 – Filmová klub – premiéra, ODPAD MĚSTO SMRT – novinka Jana Hřebejka. Filmová adaptace divadelního představení z prostředí rozpadajícího města, při jehož sanování se politici nepokrytě dělí o zisky se spekulanty a lobisty, to vše pod ochranou policie.

Středa – od 10.00 – VÁŇA – filmový portrét legendárního žokeje.

Středa – od 19.00 – 3D premiéra, NÁVRAT DO SILENT HILL – horor USA – pokračování úspěšné adaptace počítačové hry. Další kolo nekončícího souboje se zlem s 3D efekty a triky.

Čtvrtek – od 19.00 – SEDM PSYCHOPATŮ – kriminální komedie USA s titulky – sonda do světa zlodějů psů. Colin Farrell, Woody Harrelson a další v černé cool komedii pro otrlé diváky.

Pátek – od 17.00 – premiéra, SNÍŽEK BĹÝ KOŽÍŠEK – animovaný/rodinný film pro děti – malý gorilí sameček Snížek ví, jaké to je být jiný a má jednoduchý plán: utéci ze ZOO.

Pátek – od 19.00 – SEDM PSYCHOPATŮ – kriminální komedie USA s titulky – sonda do světa zlodějů psů. Colin Farrell, Woody Harrelson a další v černé cool komedii pro otrlé diváky.

Sobota – od 19.00 – HOBIT: NEOĆEKAVÁNÁ CESTA – fantasy USA/Nový Zéland – první část chystané nové tolkienovské trilogie Petera Jackona, autora filmové adaptace Pána Prstenů.

Neděle – od 17.00 – premiéra, SNÍŽEK BĹÝ KOŽÍŠEK – animovaný/rodinný film pro děti – malý gorilí sameček Snížek ví, jaké to je být jiný a má jednoduchý plán: utéci ze ZOO.

Neděle – od 19.00 – HOBIT: NEOĆEKAVÁNÁ CESTA – fantasy USA/Nový Zéland – první část chystané nové tolkienovské trilogie Petera Jackona, autora filmové adaptace Pána Prstenů.


Divadlo

Divadélko pro děti – Nová scéna Vlast

drak_bramborak.jpg

Neděle od 15.00 – loutkové divadelní představení – O DRAKU BRAMBORÁKOVI – poutavé, veselé a hravé vyprávění o pyšné královně Rohaně, jejím věrném sluhovi, zlém černokněžníkovi a drakovi Bramborákovi, který „papá“ jen brambory a pbčas „slupne“ i nějakou tu princeznu. Děti se zapojují do děje pohádky a zpívají písničky s drakem Bramborákem.


Kurzy

Ještě máte stále příležitost přihlásit se do pohybových kurzů. Kurzy probíhají vždy v prostorách Národního domu. Ucelenou nabídku včetně on-line přihlášky naleznete ZDE


Aktuálně – virtuální výstavy

Od ledna můžete autory virtuálních výstav nově podpořit svými hlasy. Ti v průběhu roku 2013 budou „bojovat“ o vaši přízeň. Vítězi poté pomůžeme zrealizovat autorskou výstavu v Nové scéně Vlast. Více informací o projektu naleznete na www.kulturafm.cz. Děkujeme!


Připravujeme

V sobotu 19. 1. od 19.00 v Nové scéně Vlast proběhne divadelní představení Divadla Palace Theatre, duchařská komedie – POHLEĎ A BUDEŠ UDIVEN. ( Předplatitelská skupina B ) Doprodej v BIC nebo on-line na www.kulturafm.cz

karneval_ext.jpg

V neděli 27. 1. od 15.00 je pro děti připraven již tradiční karneval, tenkráte na netradiční téma „Pohádky našich večerníčků.“ Karneval zahájíme velkým průvodem pohádkových masek a poté si společně zatančíme a zazpíváme. Pro děti jsou připraveny malé odměny, protože „kdo si hraje nezlobí a odměnu si zaslouží.“ Více informací na www.kulturafm.czZpracovala: Kamila Přibylová

Tel.: 773 788 653

Email: kamila.pribylova@kulturafm.cz


Vaše názory vítáme.
Kamila Přibylová


Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči