kulturaFM

newsletter

Milí přátelé,

do včerejšího newsletteru se nám vloudila chyba, kterou tímto chceme uvést na pravou míru. Koncert Symfonického orchestru Frýdek-Místek není ve čtvrtek, nýbrž v pátek 4. 11. od 19.00 v Národním domě. Omlouváme se všem, které chybná informace zmátla.

Pro zopakování: jde o tradiční symfonický koncert s programem tvořeným skladbami Julia Fučíka, Františka Kmocha, Antonína Dvořáka, Johanna Strausse, Václava Trojana a dalších. Jako sólisté se představí Vladimír Grela na fagot a Lenka Zdrálková na trombon. Za ditigentský pultík se postaví Jan Novobilský, Zdeněk Smolka a Jaromír Javůrek.

Koncert patří do předplatitelské skupiny Koncerty Kruhu přátel hudby při Národním domě Frýdek-Místek a doprodej vstupenek probíhá v Nové scéně Vlast.


vstava_-_m._audy.jpg

 

 

 

 

 

 

 

A ještě jedna mimořádná pozvánka: nemáte-li dosud program na dnešní večer (tj. úterý 1. 11.), rozhodně přijďte v 17.00 do Nové scény Vlast na slavnostní vernisáž fotografické výstavy M. Audyho Cueva Ojos de Cristal - Jeskyně krystalové oči. Fotograf a speleolog M. Audy na svých fotografiích zobrazuje fantastický svět venezuelských jeskyní - v tomto případě půjde o unikátní křemencovou Cueva Ojos de Cristal. Vernisáže se zúčastní sám autor a také první tajemník a charge d'affaires venezuelského velvyslanectví pan Gustavo Alberto Sierra Gutiérrez. 

Po vernisáži program pokračuje od 18.00 besedou v místecké Městské knihovně, kde se koná beseda pod názvem „Brány do ztraceného světa“, kde bude M. Audy o svých cestách k venezuelským stolovým horám.

 

Těšíme se na vaši návštěvu!

 

Za KulturuFM

Jakub Tichý

E: jakub.tichy@kulturafm.cz, T: +420 777 728 313

 

Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči