kulturaFM

newsletter

Milí příznivci kultury,

máme za sebou víkend s Cyklocestováním, které se letos mohlo pochlubit vůbec nejvyšší návštěvností za dobu existence festivalu. Do Nové scény Vlast si našly cestu přes čtyři stovky lidí a při vystoupení manželů Hervéových sál doslova praskal ve švech.

cyklocestovani_male.jpg

Už zítra, v úterý 12. 2., zahajujeme nový semestr Divadelní školy a stále ještě máte čas se přihlásit! Motivaci vám k tomu dodá reportáž z úspěšného absolventského představení účastníků podzimního semestru, kterou můžete vidět dnes v 16.35 na TV Polar.

Nezapomeňte, že už zítra vystoupí v Kině Petra Bezruče Věra Špinarová. Koncert je již bohužel beznadějně vyprodán.

Poslední volná místa pro vás ale stále ještě máme na středeční divadlo. Jen necelé dva týdny po ostravské premiéře můžete v Nové scéně Vlast vidět novou inscenaci divadla Aréna Hráči světoznámého spisovatele a dramatika N. V. Gogola. Představení patří do předplatitelské skupiny B.

Nebude chybět ani obvyklé nedělní divadélko pro děti. Tuto neděli můžete své děti vzít na klasickou pohádku O červené Karkulce v podání divadla DUHA.

V pátek vám nabízíme speciální Valentýnskou tančírnu s podtitulem Sensation Red & White. Na dívky, které přijdou oděny v bílé, červené, nebo dokonce červeno-bílé, bude čekat malá sladká odměna. Takže ať už jste zadaní, nebo, ne, přijďte oslavit Valentýna tancem!

tancirna_valentynska.jpg
 

Připomínáme, že plánované sobotní divadelní představení Dioptrie růžových brýlí je z technických důvodů zrušeno. Pokud máte zakoupeny vstupenky, můžete je vracet až do 16. 2. v Nové scéně Vlast minimálně hodinu před každým představením. Náhradou za zrušené divadlo uvedeme v Nové scéně Vlast aktuální film legendárního Quentina Tarantina Nespoutaný Django!

Ve Filmovém klubu můžete tento týden vidět miniprofil českého režiséra Davida Ondříčka - vedle jeho aktuálního snímku Ve stínu uvedeme také film Grandhotel z roku 2006. Všechny děti zveme na páteční oblíbené Pásmo filmových pohádek s názvem Krtek filmová hvězda a už čtvrté dobrodružství dvou neohrožených Galů ve filmu Asterix a Obelix ve službách jeho veličenstva.

K svátku zamilovaných jsem připravili speciální Valentýnské kino - těšit se můžete na úspěšnou Twilight ságu: Rozbřesk 2. část. V sobotu vás čeká už zmíněný Nespoutaný Django a program kina uzavře pro tento týden v neděli večer americké fantasy drama Nádherné bytosti. Povinnost pro všechny fanoušky Twilight ságy!

A na co se můžete těšit dále? V pondělí 15. dubna do našeho města opět zavítá PARTIČKA. Vstupenky si můžete koupit už nyní v síti Ticketstream.


 

Akce v týdnu od 11. 2. do 17. 2. 2013:

 

S přáním hezkého dne

Jakub Tichý

E: jakub.tichy@kulturafm.cz, T: +420 777 728 313


Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči