kulturaFM

newsletter

Milí příznivci kultury,

už tento pátek začíná v Nové scéně vlast okresní kolo přehlídky nejinspirativnějších vystoupení sólových recitátorů, recitačních kolektivů a divadel poezie Wolkrův Prostějov! Kromě samotné recitační přehlídky jsou součástí programu i divadelní vystoupení a workshopy pro veřejnost. Sledujte kompletní program na našem webu, aby vám nic neuteklo! 

wp_webbanner.jpg

Ještě před Wolkrovým Prostějovem se můžete vypravit do kina! V dnešním filmovém klubu uvedeme nejnovější kousek z dílny legendárního režiséra Tima Burtona Frankenweenie: Domácí mazlíček. Jak už je v jeho případě zvykem, čeká vás stylová pocta filmům minulých let a slušně úchylný mix dětského filmu s rozhodně nedětskými motivy. U Tima Burtona zůstaneme i v úterý, kdy můžete vidět jeho předchozí dílo Temné stíny. Ve středu se na speciální akční dámské jízdě vrátíme k poslední bondovce s názvem Skyfall. V hlavní roli Daniel Craig.

frankenweenie_mala.jpg

Zajímavý program pro vás chystáme i na následující týdny! V březnu jsem pro vás mimo jiné připravili koncert světoznámého Brahms Tria Prague (7. 3., př. sk. Zámecké koncerty), přenos koncertu italského tenoristy A. Bocelli z Portofina (8. 3.), po roce se do Nové scény vlast opět vrací filmový festival Expediční kamera (15. 3.) a na dalším z koncertů v kině Petra Bezruče vystoupí se svým Apollo Bandem legendární majitel nezaměnitelného hlasu Petr Spálený (19. 3.).

Zvláštní pozornost si zaslouží březnová divadla: 13. března můžete vidět v Nové scéně Vlast inscenaci Divadla bez zábradlí Velký holky nepláčou, v hlavní roli s Janou Šulcovou. Dále uvidíte Veroniku Jeníkovou, Marcela Vašinku, Danu Batulkovou a další. Představení patří do předplatitelské skupiny A. Druhým březnovým titulem jsou Tři bratři v nesnázích (20. 3., mimo předplatné). Fraška plná humorných záměn i dramatických zvratů s nečekanou pointou láká i na jména účinkujících: Martin Zounar, Zbyšek Pantůček, Adélka Gondíková a další...

Předprodej na všechny zmíněné akce probíhá a vstupenky můžete nakupovat v pobočkách Beskydského informačního centra a on-line na www.kulturafm.cz.

 

Akce v týdnu od 25. 2. do 3. 3. 2013:

 

S přáním hezkého dne

Jakub Tichý

E: jakub.tichy@kulturafm.cz, T: +420 777 728 313

Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči