kulturaFM

newsletter

Milí příznivci kultury,

na úvod bychom vám rádi představili naši novou soutěž - Choďte do kina a vyhrajte! Sbírejte vstupenky do kina Vlast a vyhrát můžete víkend v rekreačním centru Sepetná na Ostravici. Podrobná pravidla najdete ZDE.

Jako každý týden máme pro vás i tentokrát řadu zajímavých akcí. V pátek zveme na Společenský večer s tancem. Plesová sezóna je za námi, ale to rozhodně neznamená, že byste se měli vzdát pohybu a společenské zábavy.

Nedělní divadélko se tento týden jmenuje Pohádky z klubíčka a dozvíte se z něj, co se děje mezi zvířátky v lese. Inscenace je zpravována na motivy známých pohádek a bajek.

Ve Filmovém klubu se budeme i tento týden zaobírat filmy, které uspěly na letošním předávání Oscarů. Nové muzikálové zpracování slavného Hugova románu Bídníci, které si odneslo tři sošky, láká hlavně na hvězdné herecké obsazení: Hugh Hackman, Russel Crowe, Anne Hathaway a další známá jména...

bidnici.jpg

 

Program kina pokračuje středeční dopolední projekcí pro seniory - Oui, šefe! je stará dobrá francouzská oddechovka z prostředí špičkové gastronomie. V hlavní roli Jean Reno. Ve středu můžete vidět dlouho očekávaný remake klasického hororu Lesní duch. Pět mladých přátel se vydává na výlet do odlehlé chaty hluboko v lesích... a na zbytek už si zajděte do Nové scény Vlast.

Premiéra filmu Scary Movie 5 byla odložena distributorem, takže jsme pro vás připravili náhradní program. Ve čtvrtek večer uvádíme novou 3D verzi Spielbergovy klasiky Jurský park. V pátek a neděli od 17.00 zveme na Čtyřlístek ve službách krále a od 19.00 na oscarovou romantickou komedii Terapii láskou o jednom velmi svérázném milostném vztahu.

Zvláštní program má kino Vlast v sobotu. Zveme vás na přehlídku vítězných snímků z loňského Mezinárodního festivalu outdoorových filmů. Začínáme už v 18.00!

echo_mfof_webbanner.jpg

 

Zveme také na Květen - měsíc divadel, v rámci kterého vám nabízíme hned sedm divadelních představení - mimo jiného hru ...Vstupte! v hlavní roli s Petrem Nárožným, dnes už legendárního Hrdého Budžese s Bárou Hrzánovou a další pozoruhodné tituly. Více najdete na www.kulturafm.cz.

V prodeji jsou také vstupenky na červnový koncert velikána světového rocku Iggyho Popa a jeho Stooges. Jako předkapela se představí Tata Bojs.

Předprodej na všechny akce probíhá v pobočkách Beskydského informačního centra a on-line na www.kulturafm.cz.

 

Akce v týdnu od 15. 4. do 21. 4. 2013:

 

S přáním hezkého dne

Jakub Tichý

E: jakub.tichy@kulturafm.cz, T: +420 777 728 313

Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči