kulturaFM

newsletter

Milí příznivci kultury,

tento týden vás zveme zejména na jarní koncert Symfonického orchestru Frýdek-Místek, který se uskuteční v pátek od 19.00 v Národním domě. Večer se ponese v operním duchu a za účasti hvězdných operních sólistů - představí se Eva Dřízgová-Jirušová, Erika Štebalská-Šporerová a Jaroslav Kosec. Zazní melodie a árie nejlepších operních skladatelů, mj. G. Verdiho, jehož dvousté výročí narození si letos připomínáme, G. Pucciniho a dalších.

Druhá pozvánka se týká divadla. V neděli od 19.00 můžete v Nové scéně Vlast vidět divadelní adaptaci oblíbené knižní série R. Goscinnyho Mikulášovy patálie v podání Divadelního spolku Kašpar. I když jsou známé knižní předlohy určeny především dětem, jde spíše o představení, kdy se jako rodiče či prarodiče na chvíli vrátíte do svých dětských let. Mikulášovy patálie jsou jevištní světovou premiérou - spolek Kašpar získal jako první a zatím jediný souhlas od vlastníků autorských práv. Představení patří do předplatitelské skupiny A, nicméně máme pro vás i vstupenky v doprodeji.

mikulovy_patlie.jpg

Z dalších akcí doporučujeme předposlední nedělní divadélko pro děti v této sezóně, kterým bude Popelka a páteční koncert koncert k desetiletému výročí fungování kapely Behind the Door, které tímto gratulujeme. Neopomeňte ani dubnovou Tančírnu, která je už tuto sobotu!

popelka.jpg

Kompletní přehled akcí na tento týden najdete v kalendáriu pod textem.

Sledujte web www.kulturafm.cz pro aktuální nabídku předprodávaných akcí. Na květen prodáváme např. vstupenky na inscenaci ...Vstupte! v hlavní roli s Petrem Nárožným, na červen chystáme představení Moje hra s J. Bartoškou a mnoho dalšího...

Připomínáme také naši soutěž Choďte do kina a vyhrajte!, ve které je ve hře víkend pro dva v rekreačním centru Sepetná na Ostravici.

Předprodej na všechny akce probíhá v pobočkách Beskydského informačního centra a on-line na www.kulturafm.cz.

Akce v týdnu od 22. 4. do 28. 4. 2013:

S přáním hezkého dne

Jakub Tichý

E: jakub.tichy@kulturafm.cz, T: +420 777 728 313


Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči