kulturaFM

newsletter

 

Milí příznivci kultury,

od středy 1. května začínáme prodávat místa v další sezóně Tanečních kurzů pro mládež, které zahajujeme mezi 8. a 11. zářím. Více informací naleznete ZDE.

Začíná také Květen - měsíc divadel! V pátek a sobotu můžete vidět absolventská představení naší Divadelní školy. Páteční představení je výsledkem půlroční práce skupiny od 9 do 12 let, sobotní vytvořili účastníci skupiny od 13 do 16 let. Je to příležitost, která už se nebude opakovat!

life_shards.jpg
Ve čtvrtek uzavřeme letošní sezónu koncertů klasické hudby vystoupením jednoho z nejlepších současných saxofonistů, kterým je Philippe Portejoie. Koncert se koná v Národním domě a je součástí předplatitelské skupiny KPH.
phillipe_portejoie.jpg
Ve Filmovém klubu vám tento týden nabízíme miniprofil jednoho z nejpopulárnějších soudobých francouzských herců a komiků Omara Sy, ve středu vás čeká Dámská jízda a na víkend jsme připravili speciální večerní projekce komediální Scary Movie 5 se začátky netradičně od 21.00.

Kompletní přehled akcí na tento týden najdete v kalendáriu pod textem.

Sledujte web www.kulturafm.cz pro aktuální nabídku předprodávaných akcí. Na květen prodáváme např. vstupenky na inscenaci ...Vstupte! v hlavní roli s Petrem Nárožným, na červen chystáme představení Moje hra s J. Bartoškou a mnoho dalšího...

Připomínáme také naši soutěž Choďte do kina a vyhrajte!, ve které je ve hře víkend pro dva v rekreačním centru Sepetná na Ostravici, a samozřejmě také červnový koncert Iggyho and the Stooges.

Předprodej na všechny akce probíhá v pobočkách Beskydského informačního centra a on-line na www.kulturafm.cz.

 

Akce v týdnu od 29. 4. do 5. 5. 2013:

 

S přáním hezkého dne

Jakub Tichý

E: jakub.tichy@kulturafm.cz, T: +420 777 728 313

Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči