kulturaFM

newsletter

Milí příznivci kultury,

tento týden vás zveme hlavně na akci v našem městě zcela nevídanou - na opravdovou divadelní premiéru! Naše domovská Komorní scéna 21 se v sobotu v Nové scéně Vlast představí s novou inscenací. Její název je Běsi a pokud se vám vybavil slavný Dostojevského román, jste na správné stopě.V úterý zveme do Nové scény Vlast na vernisáž výstavy Pohled do jiného a přece stejného světa. Na výstavě jsou k vidění díla osob s poruchami autistického spektra.

Z programu kina chci upozornit na Filmový klub věnovaný začínajícím režisérům a zejména pak na oceňovaný debut Silvie Dymákové Šmejdi o zákulisí předváděcích akcí pro seniory. Pokud máte nad 65 let, máte vstup zdarma! Za zmínku stojí i Hororová středa s premiérou filmu Temné nebe. Druhou premiérou tohoto týdne je 3D zpracování komiksové klasiky - Iron Man 3.

smejdi.jpg

Kompletní přehled akcí na tento týden najdete v kalendáriu pod textem.

Sledujte web www.kulturafm.cz pro aktuální nabídku předprodávaných akcí. Na květen prodáváme např. vstupenky na inscenaci ...Vstupte! v hlavní roli s Petrem Nárožným, na červen chystáme představení Moje hra s J. Bartoškou a mnoho dalšího...

Připomínáme také naši soutěž Choďte do kina a vyhrajte!, ve které je ve hře víkend pro dva v rekreačním centru Sepetná na Ostravici, a samozřejmě také červnový koncert Iggyho and the Stooges.

Předprodej na všechny akce probíhá v pobočkách Beskydského informačního centra a on-line na www.kulturafm.cz.


Akce v týdnu od 6. 5. do 12. 5. 2013:

 

S přáním hezkého dne

Jakub Tichý

E: jakub.tichy@kulturafm.cz, T: +420 777 728 313

Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči