kulturaFM

newsletter

 

Vážení příznivci kultury,

měsíc květen je věnován divadlu a jsem velice potěšena, že tuto přehlídku mohl zahájit domácí soubor - Komorní scéna 21. Ta téměř vyprodanému sálu Nové scény Vlast, představila v sobotu premiéru své nové inscenace, Běsi. Tato velká divácká účast jen potvrdila, že podpora zdejšího mladého souboru má smysl.

19. 5. od 19.00h v Nové scéně Vlast, si určitě nenechte ujít divadelní komedii VSTUPTE!  s Petrem Nárožným v hlavní roli. Proslýchá se, že tato hra patří k jeho již k posledním! Proto neváhejte, pravděpodobně máte poslední příležitost, jak se s Petrem Nárožným ještě setkat.

vstupte1.jpg

Máte doma děti? A už máte víkendový program? Běžte si sobotní večer, užít do kina. Premiéra nové české výpravné pohádky, Kovář z podlesí , kombinující animaci a hraný film, je skvělý tip. A navíc, doma dělaný pop-corn, nikdy nechutná tak skvěle!

kovar_z_podlesi.jpg

 

Vstupenky si nezapomeňte ponechat, soutěž „Choďte do kina a vyhrajte " stále pokračuje.

Ještě stále máte možnost, navštívit ojedinělou výstavu fotografií Davida Volného. Téma výstavy „Frýdek - Místek", zachycuje nejen architekturu, ale věnuje pozornost městu jako celku. A díky autorova oblíbenému dokumentárnímu stylu, mají fotografie nenahraditelnou atmosféru okamžiku. Fotografie jsou k vidění v prostorách Národního domu. Vstup zdarma.

Na závěr mi ještě dovolte upozornit na zápis a předprodej do kurzu - Taneční pro mládež - podzim 2013. Podrobné informací naleznete na www.kulturafm.cz.Přehled kulturních akcí v týdnu od 13. - 19. 5.

Pondělí - 19.00 h - koncert Radůzy  - Nová scéna Vlast (vyprodáno )

Úterý - 19.00 h - filmový klub - Hledá se prezident - Nová scéna Vlast

Středa - 10.00 h - pro seniory - Z prezidentské kuchyně  - Nová scéna Vlast

Čtvrtek - 19.00 h - premiéra - Velký Gatsby  - Nová scéna Vlast

Sobota - 17.00 h - premiéra pohádky - Kovář z Podlesí  - Nová scéna Vlast

Sobota - 19.00 h - fantasy 3D - Mocný vládce OZ  - Nová scéna Vlast

Neděle - 19.00 h - divadelní představení - VSTUPTE!  - Nová scéna Vlast

 

Přeji týden plný zážitku a to nejen těch kulturních

Kamila Přibylová, tel.: +420 773 788 653, kamila.pribylova@kulturafm.cz

 

Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči