kulturaFM

newsletter

Hezké pondělí všem příznivcům kultury,

před tím, než začnete číst dále, si dovolujeme upozornit, že touto dobou už patrně v Nové scéně Vlast ladí svůj nástroj a rozcvičuje hlasivky Lenka Filipová. Pár lístků ještě zbylo, takže zanechte čtení a začněte se oblékat, ať to na sedmou do Vlasti ještě stihnete! koncert_-_lenka_filipov.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Všem zájemcům o koncert Jaromíra Nohavici, který proběhne v kině Petra Bezruče 17. prosince, připomínáme, že předprodej začíná v Nové scéně Vlast už zítra - v úterý od 16:00. Vstupenky na Nohavicu jsou vzácné zboží - pospěšte si, nebudou! K tomu se sluší dodat, že prodáváme max. 6 vstupenek na osobu, internetové a telefonické rezervace jsou pro tentokrát zrušeny a koncert není vhodný pro děti do 12 let.

Na všechny ostatní akce si ale rezerovat, nebo koupit vstupenky on-line můžete. Pokud jste ještě pohodlí on-line předprodeje nevyzkoušeli, neotálejte!


A co nás tento týden čeká v kině?  Filmový klub je tento týden kvůli koncertu Lenky Filipové pouze v úterý. Zato však bude stát za to. V nezávislém americkém filmu Drive okusíme magii noci v příběhu nájemného řidiče zločineckých gangů.

Ve středu nás čeká oblíbená dopolední projekce pro seniory - od 10.00 je na programu tentokrát hvězdně obsazená komedie Šefové na zabití. V hlavních rolích Kevin Spacey, Jennifer Aniston a Collin Farrel. Neseniorům vstup povolen! Středeční večer je zase vyhrazen pro dámy. Jaké životní přemety mohou postihnout usedlé dámy a pány středního věku zjistíte od 18.00 v romantické komedii Bláznivá, zatracená láska. Dámy, kdy jste si naposledy vyšly jen tak do kina? 

konkolski.jpg

V druhé polovině týdne by si měli udělat čas všichni fanoušci dálek a dobrodružství. Od čtvrtka do neděle hostí Nová scéna Vlast 9. mezinárodní festival outdoorových filmů.  Slavnostního zahájení ve čtvrtek od 19.00 se zúčastní legenda českého mořeplavectví Richard Konkolski. Vidět na vlastní oči člověka, který sám obeplul v obou směrech zeměkouli a zachoval si přitom tělesné i duševní zdraví se nepoštěstí každý den! Pak bude program pokračovat ve večerních a odpoledních blocích až do neděle. Můžete si koupit vstupenky zvlášť na jednotlivé bloky a nebo investovat do permanentky a stát se v Nové scéně Vlast pečeným, vařeným, popř. pečenou, vařenou.

 

Každého, kdo by si myslel, že děti snad tento týden utřou, naštěstí můžeme vyvést z omylu a odkázat ho na tradiční nedělní dětské divadélko. O peripetiích krále Aloise I., který netouží po ničem jiném, než provdat dceru Kačenku, předat korunu i trůn a pak už konečně odejít do důchodu, se dozvíte v neděli od 15.00 v pohádce O krejčím Jírovi a kouzelné jehle. A jestlipak jste věděli, že když přijdete na divadélko a budete mít štestí, odejdete bohatší nejen o povznášející zážitek, ale také o lístky do aquaparku?


Krásný týden a na shledanou na některé z našich akcí

 

Za KulturuFM 

Jakub Tichý

E: jakub.tichy@kulturafm.cz, T: +420 777 728 313

 

Další informace a program najdete na našem webu www.kulturafm.cz

 

Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči