kulturaFM

newsletter

Milí příznivci kultury,

tento týden bude hlavně ve znamení divadla. Fenomenální Hrdý Budžes s Bárou Hrzánovou je dávno vyprodaný, můžeme vám ale nabídnout poslední vstupenky na páteční inscenaci Klicperova divadla z Hradce Králové Jedlíci čokolády. Autorská hra Davida Drábka obdržela prestižní Cenu Alfréda Radoka jakožto nejlepší hra roku 2011. Přijďte se přesvědčit, že špičkové divadlo se dělá i mimo Prahu! Představení patří do předplatitelské skupiny B.

jedlici_cokolady1.jpg

V sobotu zveme všechny děti na Medový dětský den na náměstí Svobody v Místku. Program začíná ve 14.00 a těšit se můžete na Světlanu Nálepkovou a Daniela Mrózka, Pískomila, Včelkománii s Koníkem Hopem, Medovou soutěžní cestu a řadu dalších překvapení!

Z programu kina si bezpochyby zaslouží zvláštní zmínku dnes už nesmrtelná klasika bratří Coenů Big Lebowski, kterou uvádíme v úterý v rámci Projektu 100. Seniory zveme ve středu na Troškovy Babovřesky. O víkendu pak můžete premiérově vidět další z úspěšných „pařeb“ - po Pařbě ve Vegas a v Bangkoku přichází do kin Pařba na třetí! Pro děti máme skvělá obsazenou novou českou pohádku Kovář z Podlesí.

lebowski_maly.jpg

Připomínáme také naši soutěž Choďte do kina a vyhrajte!, ve které je ve hře víkend pro dva v rekreačním centru Sepetná na Ostravici, a samozřejmě také Iggyho and the Stooges v sobotu 22. června. Nezapomeňte také na taneční - aktuálně probíhá předprodej a zápis do zářijových kurzů. Více informací najdete ZDE.

Kompletní přehled akcí na tento týden najdete v kalendáriu pod textem.

Předprodej na všechny akce probíhá v pobočkách Beskydského informačního centra a on-line na www.kulturafm.cz.


Akce v týdnu od 27. 5. do 2. 6. 2013:

 

S přáním hezkého dne

Jakub Tichý

E: jakub.tichy@kulturafm.cz, T: +420 777 728 313

Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči