kulturaFM

newsletter

Milí příznivci kultury,

v tomto týdnu se rozloučíme s letošní divadelní sezónou. Ve čtvrtek vám nabízíme komedii Moje hra divadla Kalich. V hlavní rolích uvidíte Jiřího Bartošku, Ninu Divíškovou a Zuzanu Bydžovskou. Když si pospíšíte, máme pro vás ještě několik vstupenek. Představení patří do předplatitelské skupiny A.

moje_hra.jpg

Z programu kina stojí za pozornost Filmový klub, který má tento týden podtitul Opravdové příběhy. Dnes můžete vidět islandské drama B. Kormákura podle skutečné události Hluboko, v úterý pak Pátrání po Sugar manovi, oceněné Oscarem za nejlepší dokumentární film roku 2013.

Středeční thriller Tísňová linka láká na napětí a Halle Berry v hlavní roli. O víkendu se vrátíme ke klasické sérii Rychle a zběsile a dětem nabídneme Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese, což je takový malý, 3D animovaný Indiana Jones... Anotace k jednotlivým filmům si můžete přečíst, když kliknete na jejich název. 

tad_stones_maly.jpg

Blíží se také koncert Dalibora Jandy a vstupenky rychle ubývají, takže váháte-li, neváhejte... totéž platí i pro zářijové taneční kurzy - máme poslední místa!

Kompletní přehled akcí na tento týden najdete v kalendáriu pod textem.

Předprodej na všechny akce probíhá v pobočkách Beskydského informačního centra a on-line na www.kulturafm.cz.

 

Akce v týdnu od 3. 6. do 9. 6. 2013:

S přáním hezkého dne

Jakub Tichý

E: jakub.tichy@kulturafm.cz, T: +420 777 728 313


Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči