kulturaFM

newsletter

Milí příznivci kultury,

první dvě akce Beskydského Veseléta musely být zrušeny kvůli počasí, nyní už to ale vypadá mnohem nadějněji. Veseléto konečně zahájíme tuto neděli v altánu ve Smetanových sadech prvním ze čtyř chystaných Promenádních koncertů. Čekat můžete hudbu hezky od plic - představí se totiž Dechová hudba Huťařka. Začínáme v 16.00. Srdečně zveme!

bv_fb_banner_831x315-01.jpg

Ještě předtím vás zveme do kina Petra Bezruče na galakoncert Dalibora Jandy u příležitosti jeho letošních šedesátých narozenin. Zavzpomínat na majitele nezaměnitelného chraplavého hlasu a někdejšího známého lamače dívčích srdcí můžete ve čtvrtek od 19.00

A co kino? Filmový klub se tento týden točí kolem událostí 2. světové války. Dnes vám nabízíme psychologické drama dcery prominentních nacistických rodičů z posledních dnů 2. světové války Lore. Zítřejší snímek V temnotě, vychází ze skutečných událostí - popisuje osudy Židů, ukrývajících se v kanalizačním systému okupovaného Lvova. Film známé polské režisérky Agnieszky Holland byl nominován na Oscara za nejlepší cizojazyčný film.

Ve středu můžete vidět českou komedii Martin a Venuše. Na víkend jsme v kině Vlast připravili bohatý program pro děti. Dočkají se také fanoušci sci-fi. Do kin konečně přichází jeden z nejočekávanějších filmů letošního roku - Star Trek: Do temnoty. Více snad není třeba dodávat. Komu by to nestačilo, může ještě v neděli večer zajít na akční sci-fi Nevědomí s Tomem Cruisem, Morganem Freemanem a Olgou Kurylenko.

star_trek_maly.jpg

Blíží se taky koncert Iggyho and the Stooges. Už máte lístky? Takový koncert se nenabízí každý den!

Kompletní přehled akcí na tento týden najdete v kalendáriu pod textem.

Předprodej na všechny akce probíhá v pobočkách Beskydského informačního centra a on-line na www.kulturafm.cz.

Akce v týdnu od 10. 6. do 16. 6. 2013:

 

S přáním hezkého dne

Jakub Tichý

E: jakub.tichy@kulturafm.cz, T: +420 777 728 313

Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči