kulturafm
logo

Milí přátelé kultury,

tento týden pro vás máme malou novinku - totiž nový design newsletteru. Věříme, že  si na něj rychle zvyknete a že se vám bude líbit. A teď už k samotným akcím.

 

aktualne
Kromě akcí Beskydského Veseléta , ke kterým se dostaneme vzápětí, vás tento týden zveme hlavně na úterní představení zdejší Komorní scény 21. Inscenaci Běsi podle známé knihy F. M. Dostojevského můžete vidět v úterý v Nové scéně Vlast.

Závěr týdne pak bude patřit Sweetsen Festu - festivalu, který není třeba představovat. Jubilejní desátý ročník nabídne přes sto vystupujících a kromě hudby představí i filmy a divadlo.
aktualne

 

kino
Už ode dneška začíná Letní kino . Stejně jako v minulých letech vás čeká v areálu TJ Slezan vždy po setmění jeden zajímavý film. Je tu ale jedna zásadní novinka - vstup je zdarma!

V Nové scéně Vlast můžete vidět ve středu dokument Šmejdi o zákulisí prodejních akcí pro seniory. Nad 65 let vstup zdarma! Další program chystáme až o víkendu - pro děti nový animák Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese a Zambeziu , pro dospělé pak Scary Movie 5 a dvojici akčních sc-ifi premiér: Světová válka Z  
svetova_valka_z_mala.jpg
v hlavní roli s Bradem Pittem  a postapokalyptické sci-fi Po zániku země pro změnu s Willem Smithem.

 

připravujeme
Stále také probíhá prodej předplatného na sezónu 2013/14 - nabídku v oblasti divadla i klasické hudby se můžete prohlédnout ZDE.Upozorňujeme také na poslední volná místa v zářijových Tanečních kurzech .  Závěrem zveme k účasti na obou našich letních školách - Letní škole nového cirkusu a Prázdninové letní škole . Více se o nich dočtete kliknutím na odkaz.

 

AKCE V TÝDNU OD 24. 6. DO 30. 6.:

 

S pozdravem a přáním hezkého dne

Jakub Tichý

jaub.tichy@kulturafm.cz

+420 777 728 313

Kompletní program na tento týden naleznete na našem webu
kulturafm.cz

facebook twitter KulturaFM1. Infolinka +420 558 438 083