kulturafm
logo

Milí přátelé kultury,

začaly prázdniny a vám všem, kteří neodjíždíte z města, nabízíme řadu kulturních akcí v rámci Beskydského Veseléta. Kromě toho samozřejmě funguje také kino, ať už v Nové scéně Vlast, nebo pod širým nebem. Více se o aktuálních akcích se dozvíte níže.


aktualne

Snad každý, kdo má rád humor dvojice Svěrák/Smoljak, slyšel o Cimrmanově bájné operetě Proso. Příležitost slyšet ji i naživo ovšem nadchází až tento týden. V sobotu 13. 7. od 20.00 máte jedinečnou možnost shlédnout v kině Vlast přímý přenos premiéry Cimrmanova Prosa v podání členů Divadla Járy Cimrmana a Českého národního symfonického orchestru. Více zde.

Tento týden je na programu také v pořádí druhý z chystaných  Promenádních koncertů. V neděli od 16.00 vám v altánu ve Smetanových sadech zazpívají Eva a Vašek . Vstup je zdarma, občerstvení zajištěno.

aktualne

 


kino

Vedle výše zmíněné operety Proso, která je hlavním tipem tohoto týdne, pokračujeme v projektu letního kina Biograf Láska. V sobotu od 21.00 vám na náměstí Svobody v Místku nabídneme známou českou pohádkovou komedii Ať žijí duchové!  

Ve Filmovém klubu se dnes podruhé přeneseme do zlaté éry Hollywoodu s filmem Páni mají radši blondýnky . Vše se bude samozřejmě točit kolem ikonické Marylin Monroe.

Z dalších filmů tohoto týdne zveme zejména na premiéru nového filmu Alice Nellis Revival . Jde o příběh čtyř

pani_maji_radsi_mala.jpg
stárnoucích mužů, jejichž rocková kapela rozpadla v roce 1972, a kteří se nyní - každý z jiných důvodů - chtějí pokusit o comeback. V hlavní roli B. Polívka, M. Krobot a další...

 

připravujeme

Beskydské Veseléto pokračuje i v následujících týdnech. V sobotu 20. 7. nás čeká velký rodinný festival Létohrátky, po něm skvěle obsazený Jazz ve městě a další akce.

Sledujte web www.kulturafm.cz a www.veseleto.cz, kde najdete aktuální nabídky akcí.

jazz_ve_mst_obr.jpg
 

Akce v týdnu od 8. 7. do 14. 7.:

 

za KulturuFM

Jakub Tichý

E: jakub.tichy@kulturafm.cz, T: +420 777 728 313

Kompletní program na tento týden naleznete na našem webu
kulturafm.cz

facebook twitter KulturaFM1. Infolinka +420 558 438 083