kulturafm
logo

Milí příznivci kultury,

tento týden jsme trochu povykročili ze zajetých kolejí a pravidelný newsletter vám posíláme ve čtvrtek - jako pozvánku na nadcházející víkend. A je na co se těšit!

 
tip měsíce

Beskydské Veseléto pokračuje a  nedílná součást Létohrátky - jednodenní rodinný festival, se uskuteční v Parku pod Zámkem už tuto sobotu! Létohrátky jsou věnovány dětem, jejich zábavě a hrám. Připraveny jsou pohádky plné písniček a legrace, živá zvířátka a také výtvarná dílnička, kde si děti vyzkouší svou zručnost. A zatímco se děti budou bavit, rodiče mohou navštívit stánky s občerstvením :-)

Program zahájíme v sobotu v 10.00 a potrvá až do 18.00. Kromě bubenické show Tam Tam Batucada budou zlatým hřebem programu Jů a Hele, přijede také Václav Upír Krejčí a další. Velmi pestrý bude také doprovodný program.

ju_a_hele.jpg

Přesný časový harmonogram a vše ostatní, co o Létohrátkách potřebujete vědět najdete ZDE .

Vstup je samozřejmě zdarma! Těšíme se na vás!

 

kino

Zveme Vás také do kina! Pokud patříte mezi fanoušky Supermana, rozhodně nepromeškejte nejnovější snímek s tímto hrdinou - Muž z oceli. Nejslavnější komiksový hrdina je zpět v plné síle - v Nové scéně Vlast ve čtvrtek a pátek od 20.00.

Pro děti uvádíme v pátek a v neděli od 18.00 úspěšný animák Univerzita pro příšerky od studia Pixar. Jde o pokračování populárních Příšerek s.r.o.

 

pacific_rim2.jpg
V pátek a v neděli od 20.00 pak můžete vidět velkolepou sci-fi akci G. del Tora Pacific Rim: Útok na zemi 3D. Jako obvykle půjde o likvidaci vesmírných monster, která hodlají zničit svět.

 

připravujeme

Beskydské Veseléto zdaleka nekončí. Naopak - příští týden se chystá další z jeho vrcholů - festival Jazz ve městě.

Také letošní ročník je pojat kosmopolitně a proto se posluchači již nyní mohou těšit na vystoupení představitelů nejen domácí jazzové scény.

Vidět můžete známou osobnost jazzového světa - Štepána Markoviče s projektem Gipsy Groove, který tvoří zakladající členové Gulo Čar, 

fenomenální Yvonne Sanchez a další. Program a informace o prodeji vstupenek najdete ZDE .

markovi1.jpg

 

Kompletní program na tento týden naleznete na našem webu
kulturafm.cz

facebook twitter KulturaFM1. Infolinka +420 558 438 083