kulturafm
logo

Milí příznivci kultury,

Hvězdy ve městě máme za sebou, ale ještě více toho máme před sebou tento týden! Neváhejte a čtěte dále!

tip měsíce

bv_banner.jpg

Už ve středu začíná druhý „turnus“ Letního kina, které ovšem pojednáme níže v sekci kino.

I tak nám tento týden zbývají ještě tři akce Beskydského Veseléta.  V pátek začíná 14. ročník folk & country festivalu Muzikantské žně. Kromě žánrových stálic typu Žalmana nebo Samsona Lenka  je na programu řada dalších jmen a překvapení. Podrobnosti najdete na webu festivalu.

Další tradiční akcí jsou V. Beskydské rekordy na náměstí Svobody v Místku. Letošní ročník se bude točit kolem piva (potažmo limonády, neboť i děti jsou srdečně zvány). Kromě her a soutěží vás čekají i koncerty - namátkou Kamila Střihavky, Pavla Dobeše a dalších. Více se dozvíte ZDE.

Program tohoto týdne završí poslední ze série Promenádních koncertů. V altánu ve Smetanových sadech v Místku zahraje v neděli od 16.00 Dechová hdba Huťařka.

 

 

kino

Dnes máte poslední příležitost vidět Šmouly 2 ve 3D a máme pro vás i Filmový klub. Heslo týden ovšem zní: Letní kino!

Letní kino probíhá od středy do neděle v areálu TJ Slezan. Otevírá se v 18.00, projekce začínají po setmění. Nečekejte nejnovější premiéry, zato dobrou atmosféru a dobré filmy. 

PROGRAM:

  • 14.8. Milionář z chatrče
  • 15.8. Big Lebowski
  • 16.8. Okresní přebor: poslední zápas Pepika Hnátka
  • 17.8. Mamma mia!
  • 18.8. Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva

 

Více informací ZDE.

big_lebowski.jpg

 

připravujeme

 

V předstihu zveme také na setkání divadla a hudby Zámecká lípa. Třídenní program na zámku zahájí 21. srpna koncert Pavla Šporcla s projektem Gipsy way. Další dny už budou patřit divadlu - 22. srpna můžete vidět představení Kutloch aneb I muži mají své dny s Bobem Kleplem, Kryštofem Hádkem a dalšími skvělými herci.
Vše vyvrcholí v pátek 23. srpna představením O lásce, ve kterém budeme mít výjimečnou příležitost vidět Karla Rodena a Janu Krausovou.

Vstupenky jsou v prodeji ZDE.

Stále v prodeji je v letních měsících také divadelní a koncertní předplatné na sezónu 2013/14! Všechny potřebné informace naleznete ZDE.

lipa.jpg

 

 

Akce v týdnu od 12. 8. do 18. 8. 2013:S přáním hezkého dne

Jakub Tichý

E: jakub.tichy@kulturafm.cz, T: +420 777 728 313

 

Kompletní program na tento týden naleznete na našem webu
kulturafm.cz

facebook twitter KulturaFM1. Infolinka +420 558 438 083