kulturafm
logo

Milí přátelé kultury,

o víkendu proběhly dvě poslední akce Beskydského Veseléta. Fotografická ohlédnutí za jednotlivými akcemi postupně zveřejňujeme na facebookových stránkách KulturyFM a Veseléta. Původně na 31. 8. posunutá akce Osm okolo Olešné je bohužel z technických důvodů zrušena, takže letošní Veseléto je definitivně uzavřeno. Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se opět za rok!

kino

V dnešním Filmovém klubu se vrátíme k zatím poslednímu snímku Quentina Tarantina Nespoutaný Django. Film v typickém tarantinovském stylu obdržel dva Oscary.

Ve čtvrtek můžete v premiéře vidět oddechovou komedii Millerovi na tripu o jednom veselém pašování drog. V hlavních rolích Jennifer Aniston a Jason Sudeikis.

Od pátku až do neděle uvádíme další dvě premiéry - pro děti nejnovější 3D animovanou disneyovku Letadla o jednom práškovacím letadle s velkým srdcem a ještě větším snem stát se závodníkem a pro všechny odrostlejší novinku autorské dvojice Hřebejk-Jarchovský Líbánky. Svatební drama

letadla_mala.jpg

s Aňou Geislerovou a dalšími kvalitními herci završuje volnou trilogii po filmech Kawasakiho růže a Nevinnost.

 A nezapomeňte - od září opět přecházíme na tradiční časy. To znamená, že odpolední projekce začínají od 17.00 a večerní od 19.00!

 

připravujeme

Až do 20. září stále probíhá prodej divadelního a koncertního předplatného na sezónu 2013/14. Počet zbývajících míst průběžně klesá, takže nákup zbytečně neodkládejte. Vše o předplatném, včetně zevrubných popisů jednotlivých divadelních představení a koncertů, najdete ZDE.

Během celého září jsme pro vás připravili akce v rámci Zahájení sezóny. Na programu je mimo jiné koncert Vladivojny la Chia, se svou stand-up comedy přijedou Komici s.r.o. a vracejí se také oblíbené Tančírny.

 

Program na následující týdny naleznete  na www.kulturafm.cz.

zahajeni_sezony.jpg

 

 

Akce v týdnu od 26. 8. do 1. 9. 2013:

 

S přáním hezkého dne

Jakub Tichý

E: jakub.tichy@kulturafm.cz, T: +420 777 728 313

 

 

Kompletní program na tento týden naleznete na našem webu
kulturafm.cz

facebook twitter KulturaFM1. Infolinka +420 558 438 083