kulturafm
logo

Milí příznivci kultury,

nový měsíc je tady a s ním i nová kulturní sezóna. Aktuální informace a program na celý měsíc najdete v našem magazínu, který vyšel minulý týden a který si můžete prohlédnout i on-line na titulní straně našeho webu.

kino

Začátek školní roku mimo jiné znamená, že Filmový klub je opět dva dny v týdnu.

Dnes můžete vidět pozoruhodný biografický film jOBs, který, jak název napovídá, popisuje životní příběh vizionáře a spoluzakladatele společnosti Apple Steva Jobse.

Ve středu vám nabídneme nejnovější film s Johnny Deppem Osamělý jezdec, který navazuje na slavné snímky jako Mrtvý muž, nebo na sérii o Pirátech z Karibiku.

riddick_maly.jpg

Dojde i na premiéry: tou první bude ve čtvrtek akční sci-fi thriller Riddick s Vinem Dieselem a o víkendu následuje další počin Tomáše Magnuska Obchodníci.

A když je ten začátek školního roku, vezměte alespoň děti na Šmouly 2, ať z toho života taky něco mají...

 

připravujeme

Až do 20. září stále probíhá prodej divadelního a koncertního předplatného na sezónu 2013/14. Počet zbývajících míst průběžně klesá, takže nákup zbytečně neodkládejte. Vše o předplatném, včetně zevrubných popisů jednotlivých divadelních představení a koncertů, najdete ZDE.

Během celého září jsme pro vás připravili akce v rámci Zahájení sezóny. Na programu je mimo jiné koncert Vladivojny la Chia, se svou stand-up comedy přijedou Komici s.r.o. a vracejí se také oblíbené Tančírny.

 

Program na následující týdny naleznete  na www.kulturafm.cz.

zahajeni_sezony.jpg

Akce v týdnu od 3. 9. do 8. 6. 2013:

 

S přáním hezkého dne

Jakub Tichý

jakub.tichy@kulturafm.cz

+420 777 728 313

Kompletní program na tento týden naleznete na našem webu
kulturafm.cz

facebook twitter KulturaFM1. Infolinka +420 558 438 083