kulturafm
logo

Milí příznivci kultury,

opět pro vás máme aktuální kulturní nabídku na tento týden. Vedle obvyklého kina doporučujeme nepřejít bez povšimnutí nabídku kurzů. Začaly také nové výstavy. V Nové scéně Vlast můžete vidět obrazy a kresby Vladivojny La Chia, jejíž koncert chystáme na 26. 9. a v Národním domě nově svou tvorbu prezentuje Michaela „Lesůvíla“ Kolaříková. Příjďte se podívat!

kino

V rámci cyklu Ozvěny festivalů vám dnes ve Filmovém klubu nabízíme Tango libre, drama jednoho nešťastného vezeňského dozorce, hledajícího aspoň nějaké životní naplnění. Film zaznamenal úspěchy na filmových festivalech v Benátkách a Varšavě. 

V úterý uvedeme životopisný film Liberace! o slavném pianistovi a baviči toho jména v režii Stevena Soderbergha. Za zmínku stojí herecké obsazení se jmény jako Michael Douglas, Matt Damon nebo Rob Low.

Tento týden jsou i dvě premiéry - sci-fi akci Elysium s Jodie Foster a Mattem Damonem,  a akční/dobrodružnou

liberace.jpg

variaci na Twilight Ságu Mortal Instruments: Město z kostí

Pro seniory tento týden reprízujeme snímek Hitchcock, pro děti máme veselý animák Já, padouch 2.

 

připravujeme

Stále prodáváme předplatné na novou koncertní a divadelní sezónu - podrobné informace o chystaných představeních, koncertech a samozřejmě i o tom, jak si předplatné koupit, najdete ZDE.

Z blížících se akcí doporučujeme stand-up comedy show Komici s.r.o. ve čtvrtek 19. 9. Do Nové scény Vlast přijede silná sestava v čele s Lukášem Pavláskem. Dále zveme na pozoruhodný koncert Vladivojny La Chia o týden později, tj. 26. 9., rovněž v Nové scéně Vlast.

komici1.jpg

Věnujte pozornost také nabídce kurzů, které otevíráme během září a října! Dnes například začíná první ze dvou běhů Kondičního posilování.

 

 

Akce v týdnu od 9. 9. do 15. 9. 2013:

 

S přáním hezkého dne

 

Jakub Tichý

jakub.tichy@kulturafm.cz

+420 777 728 313

 

Kompletní program na tento týden naleznete na našem webu
kulturafm.cz

facebook twitter KulturaFM1. Infolinka +420 558 438 083