kulturafm
logo

Milí příznivci kultury,

dnes toho máme na srdci poněkud více - směle čtěte dále!

tip měsíce

Komici s.r.o. přijedou do Nové scény Vlast už tento čtvrtek. V tuto chvíli je takřka vyprodáno, ale dnes končí rezervace, takže ještě můžete zkusit štěstí!

S novým školním rokem se do Národního domu vracejí oblíbené Tančírny! První z nich už tento pátek. Vstupenky můžete kupovat v recepci Národního domu. 

Tento týden také končí prodej divadelního a koncertního předplatného na sezónu 2013/14. A jelikož to, co můžete udělat dnes, byste neměli odkládat na zítřek, můžete si ZDE prohlédnout, co vlastně takové předplatné obnáší, a popř. se vypravit do některé z poboček Beskydského informačního centra.

predplatne13-14.jpg

kino

Filmový klub je tento týden pouze v úterý, o to však vydatnější - vidět můžete biografický příběh o zrodu první opravdové pornohvězdy Lovelace: Pravdivá zpověď královny porna

Za zmínku také stojí nedělní premiéra - Diana nabízí filmový pohled na poslední dva roky charismatické princezny z Walesu. V hlavní roli Naomi Watts. Z dalších filmů pak nabízíme Mortal Instreuments, poslední film ze Supermanem Muž z oceli a novinku Alice Nellis Revival.

Potěšit chceme také děti - v premiéře novým animákem Oggy a škodíci,

diana.jpg

disneyovkou Letadla a dalšími představeními. 

Kompletní program kina najdete níže v přehledu akcí.

připravujeme

V souvislosti se skončením prodeje divadelního a koncertního předplatného spouštíme od 23. září doprodeje na všechna divadelní představení letošní sezóny - jejich seznam naleznete v brožuře Předplatné 2013/14. Za všechny můžeme zmínit alespoň Pánskou šatnu slavné Ypsilonky. Ve čtvrtek 7. listopadu se na „prknech“ Nové scény Vlast představí Jiří Lábus, Martin Dejdar a další.

Do Vánoc pro vás ještě chystáme řadu velmi zajímavých koncertů: 20. listopadu přijede Karel Plíhal se svou novou deskou Vzduchoprázdniny,  26. listopadu zazpívá společně s Petrem Rezkem

foto_plhal.jpg

v kině Petra Bezruče Hana Zagorová a 19. prosince můžete vy Frýdku-Místku vidět Anetu Langerovou. Na první dva koncerty zahajujeme předprodej vstupenek 23. zář, na koncert Anety Langerové pak 1. října. Sledujte náš web.

 

Akce KulturyFM v týdnu od 16. 9. do 22. 9. 2013:S pozdravem a přáním hezkého dneJakub Tichý

jakub.tichy@kulturafm.cz

+420 777 728 313

Kompletní program na tento týden naleznete na našem webu
kulturafm.cz

facebook twitter KulturaFM1. Infolinka +420 558 438 083