kulturafm
logo

Milí příznivci kultury,

dnes pro vás máme na poslední chvíli jednu důležitou, ne právě příjemnou zprávu. Divadelní představení předplatitelské skupiny A Smrtelná vražda, které jsme měli odehrát v neděli 27. 10. bude z organizačních důvodů přeloženo na úterý 19. 11. od 19.00. Hlavní představitelka Vanda Hybnerová je povinována odehrát představení v Národním divadle. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení.

 

tip měsíce

A nyní již k příjemnějším záležitostem. Tuto neděli vás zveme na další z dětských divadélek.

I tentokrát pro vás máme zajímavý titul: představení Radovanovy radovánky na motivy známé knížky Zdeňka Svěráka, který pro naše divadélko zároveň namluvil roli vypravěče. Součástí představení jsou originální, živě zpívané, písničky Jana Zrzavého.

Začínáme jako vždy v neděli od 15.00 v Nové scéně Vlast.

radovan2.jpg

Pokud se chystáte na čtvrteční recitál Michala Horáčka Mezi námi a nemáte dosud vstupenky, musíme vás zklamat - je vyprodáno.

 

kino

rozbity.jpg

Ve Filmovém klubu vám dnes nabízíme biografické drama Control, které se věnuje legendárnímu frontmanovi post-punkových Joy Division Ianu Curtisovi. Jde o další filmový příspěvek k Říjnu plnému hudby

Tento týden máte asi poslední dvě příležitosti vidět aktuální počin Alice Nellis Revival, který láká na impozantní herecké obsazení (B. Polívka, M. Krobot a další), nostalgickou atmosféru a skvělou hudbu J. Ponocného. Kromě středeční dopolední projekce pro seniory jej promítáme také v pátek večer.

Ve středu také uvádíme remake kulturního horroru na motivy románu Stevena Kinga Carrie. Páteční odpoledne bude patřit muzikálové komedii plné dobré hudby Ladíme!

 

připravujeme

Stále probíhá doprodej vstupenek na koncert Jiřího Stivína s podtitulem Sám se svým stínem, který se uskuteční příští týden, 31. listopadu.

Pokračuje také předprodej vstupenek na vánoční koncert Anety Langerové!

Z dalších akcí zveme na Pánskou šatnu divadla Ypsilon s Martinem Dejdarem a Jiřím Lábusem, nebo třeba na koncerty, Karla Plíhala a Hany Zagorové. Probíhá také doprodej na množství dalších divadel a koncertů.

 

plihal2.jpg

A samozřejmě pro vás připravujeme také už tradiční Advent ve městě, který zahájíme 29. listopadu Rozsvěcováním vánočního stromu.

 
 

Akce KulturyFM v týdnu od 21. 10. do 27. 10.:


Jakub Tichý

jakub.tichy@kulturafm.cz

+420 777 728 313

Kompletní program na tento týden naleznete na našem webu
kulturafm.cz

facebook twitter KulturaFM1. Infolinka +420 558 438 083