kulturafm
logo

Miíl příznivci kultury,

tento týden vás zveme na koncert. Ve čtvrtek uzavřeme v Národním domě náš Říjen plný hudby vystoupením Jiřího Stivína. Ten se představí se svým programem nazvaným Sám se svým stínem, zaměřeným na interpretaci jazzové hudby, lidových písní, vlastních skladeb a improvizací za doprovodu předem připravených základů. Stále ještě máme vstupenky! Koncert patří do abonentské skupiny KPH.

divadelko

Všechny děti zveme v neděli od 16.00 do Národního domu na lampiónový let Broučků.

Na Broučkiádě s Hopsalínem budou pro děti připraveny písničky, ale také spousta her a soutěží.  Po zhruba hodinové zábavě (cca 17 hodin) se všichni společně vydají na let broučků s lucerničkami a lampiónky do nedalekých Sadů Bedřicha Smetany, kde se broučci uloží k zimnímu spánku.  Akce skončí nejpozději v 18 hodin.

Vstupné je 60 Kč a vstupenky se dají nakupovat v předprodeji na obvyklých prodejních místech: v pobočkách Beskydského informačního centra a on-line na www.kulturafm.cz.

Děti, doneste si vlastní lampiónky!

broucci_mali.jpg
kino

Dnes a zítra jsou ještě prázdniny, takže zveme do kina hlavně děti! Speciální prázdninová představení promítáme už od desáté dopolední. Jejich seznam najdete níže v přehledu akcí.

Dětem je určena také víkendová premiéra zábavného animáku Ptačí úlet 3D o dvou krocanech, kteří mají veliký plán.

Dnešní večer patří Filmovému klubu - tentokrát se vydáme po stopách jednoho z nejslavnějších muzikantů všech dob v biografickém filmu George Harrison: Living in the Material World

Ve středu zveme na premiéru 3D taneční oddechovky Battle of the Year: The Dream Team

Pokud  máte rádi starou dobrou akci, pak si rozhodně nenechte ujít páteční

 

plan_uteku_maly.jpg

Plán útěku s Arnoldem Schwarzeneggerem a Sylvestrem Stallone, kteří by se rádi dostali z vězení.

Program kina pro tento týden zakončí premiéra filmu Kameňák 4, který není třeba zvláště představovat. Samozřejmě nebudou chybět známé tváře. 

připravujeme

Ve čtvrtek 7. listopadu se na zámku představí dvojice vynikajících muzikantů - přední český houslový virtuos Jaroslav Šonský a francouzská pianistka Sylvaine Wiart. Koncert patří do abonentské skupiny Zámecké koncerty

V následujících týdnech zveme také na Pánskou šatnu divadla Ypsilon s Martinem Dejdarem a Jiřím Lábusem, nebo třeba na koncerty, Karla Plíhala a Hany Zagorové

Probíhá také doprodej na množství dalších divadel a koncertů.

Nadále také probíhá předprodej vstupenek na vánoční koncert Anety Langerové, který se uskuteční 19. prosince v kostele sv. Petra a Pavla v Místku. 

A samozřejmě pro vás připravujeme také už tradiční Advent ve městě, který zahájíme 29. listopadu Rozsvěcováním vánočního stromu
 
 

Akce KulturyFM v týdnu od 29. 10. do 3. 11.:

 

S pozdravem a přáním hezkého dne

Jakub Tichý

jakub.tichy@kulturfm.cz

 

Kompletní program na tento týden naleznete na našem webu
kulturafm.cz

facebook twitter KulturaFM1. Infolinka +420 558 438 083