kulturaFM

newsletter

Máme pro vás tipy na krásné vánoční dárky!

 

1. Vstupenky na  reprezentační ples města Frýdek-Místek

Reprezentační ples města Frýdek-Místek se uskuteční v Národním domě 14. ledna 2012 od 19.00. Nabídne bohatý program. Vystoupí mj. Peter Nagy, známý Abba Revival Jam & Bazar, k tanci zahraje swingový orchestr Zatrestband, součástí programu je koncert Symfonického orchestru Frýdek-Místek, nevšední vystoupení kouzelníka Zdeňka Bradáče, držitele pětadvaceti Guinnessových rekordů a mnoho dalšího. Ples bude moderovat Miss 2004 Jana Doleželová. Samozřejmostí je také večeře a raut. Vstupenky na Reprezentační ples se prodávají v recepci Národního domu. Vstupné 450 Kč, 500 Kč, nebo 600 Kč, podle umístění stolu.

 

2. Současný fenomén Václav Neckář

neckar_b.jpg

Na únor jsme pro vás připravili zcela mimořádný koncert. V Kině Petra Bezruče vystoupí 21. února Václav Neckář se svou skupinou Bacily! Legendární zpěvák letos slaví už čtyřicáté výročí založení své kapely a sklízí nadšené ohlasy s novou skladbou Půlnoční, která vyšla jako soundtrack úspěšného filmu Alois Nebel. Ve Frýdku-Místku nabídne v retrospektivním koncertu reprezentativní průřez celou svou kariérou.

Předprodej na koncert Václava Neckáře se skupinou Bacily začíná v Nové scéně Vlast a on-line na našem webu www.kulturafm.cz už ve čtvrtek 15. prosince. Řekněte, nebyla by vstupenka krásný dárek k Vánocům?

 

 

3. Speciálně pro děti! 

Od pondělí 12. prosince můžete v Nové scéně Vlast koupit speciální poukázku, kterou si jen za 170 Kč předplatíte vstupné na tři lednová divadélka pro děti v Nové scéně Vlast a dětský karneval pro celou rodinu, plný her a zábavy, který se koná 29. ledna od 15.00 v Národním domě. Karnevalem vás provede Pavel Novák. I samotná divadélka budou stát za to: o lednových nedělích se v Nové scéně Vlast rozštěká Maxipes Fík, dozvíte se Jak Zlobucha a Krákora ztratili kouzelnickou knihu a po shlédnutí představení Perníkový dědek si jistě začnete více vážit svých prarodičů.


Přejeme vám hezké vánoce!

 

za KulturuFM 

Jakub Tichý

E: jakub.tichy@kulturafm.cz, T: +420 777 728 313

 

Další informace a program najdete na našem webu www.kulturafm.cz

 

Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči