kulturafm
logo
Vážení kulturní přátelé, 
 
víte že filmový klub je sexy? Nevíte, tak se staňte jeho členem!   
 
tip měsíce

Filmový klub je sexy! Chcete taky? Staňte se členem filmového klubu Frýdek-Místek! Proč? Má to své výhody

1. SLEVU 20 KORUN NA KAŽDÉ PŘEDSTAVENÍ KLUBU V KINĚ VLAST

2. MINIMÁLNĚ JEDNO FILMOVÉ PŘEDSTAVENÍ V KINĚ VLAST ROČNĚ ZDARMA

3. SLEVU 10% NA KNIHY V ANTIKVARIÁTĚ POD SVÍCNEM (Farní 6, Frýdek) ...a řadu dalších výhod. Členství ve filmovém klubu na celý rok stojí jen 60,-Kč. Průkazky Asociace českých filmových klubů,se prodávají v Antikvariátě Pod Svícnem na Farní 16 ve Frýdku.

Co je to filmový klub? Více informací naleznete http://www.kinovlast.cz/stante-se-clenem.htm

fk250.jpg
 
tip měsíce

HIIT trénink  - Vysoce intenzivní intervalový trénink. 9x účinnější spalování tuku než při klasickém 20ti - 60ti minutovém kardio tréninku.  Speciální trénink, který spočívá ve střidání maximální a nižší intenzity. Nejrychlejší a nejúčinnější cesta ke štíhlé postavě - nejlepší a nejúčinnější kardio. Vede fitness trenérka Šarka Vagerová.

Úterý 4.3., 18.00 – 19.00, Zasedací sál Národního domu

10 lekcí/400 Kč.

Jednorázový vstup 50 Kč.  

hiit.jpg

tip měsíce

Don Givanni  - Pod taktovkou Fabia Luisiho se v titulní roli představí Mariusz Kwiecien. Po jeho boku v Met debbutují lotyšská sopranistka Marika Rebeca v roli donny Anny a německá sopranistka Mojca Erdmann jako Zerlina. Ramón Vargas coby don Ottavio, Luca Pisaroni jako Leporello a mladý slovenský basista Štefan Kocán jako Komtur své role v Met ztvární poprvé, zatímco Barbara Fritolli a Joshua Bloom jsou se svými rolemi donny Elvíry a Masetta již dokonale sžití.

čtvrtek, 6.3., 18.00, Nová scéna Vlast 

dj.jpg

 

tip měsíce

Filmový festival Expediční Kamera  -  je celovečerní promítání filmů o dobrodružství, divoké přírodě, o extrémních zážitcích i sportech. Filmy o dobrodružství. O cestě, kamarádství a překonávání všech možných přírodních překážek všemi způsoby. Někdy s notnou dávkou adrenalinu, jindy s pílí a neutuchající houževnatostí.

Pátek 7. 3., od 18.00, Nová scéna Vlast 

expedicni_kamera.jpg

 

připravujeme

JAN KRAUS aneb HVĚZDY, JAK JE NEZNÁTE  - Jan Kraus je český herec, publicista, dramatik, režisér a především známý moderátor populárního pořadu „UVOLNĚTE SE, PROSÍM". Tato současná moderátorská špička v talkshow míří do Frýdku-Místku. Na pódiu uvidíte kromě toho skvělého glosátora každodenního života, také známé tváře a to zpěváka, frontmana skupiny Monkey Business a skvělého tanečníka VI. řady StarDance Matěje Rupperta a DJ Václava D. Kosíka! Základ zábavného večera budou tvořit historky hostů, písničky a odpovědi na otázky posluchačů v sále.

Úterý 11.3., 20.30, Kino Petra Bezruče 

jk.jpg

 

připravujeme

Petr Malásek & František Kop Quartet Malásek je český klavírista a skladatel, syn slavného klavíristy a skladatele Jiřího Maláska a manžel české herečky Dany Morávkové. Odborné vzdělání završil akademickým titulem na pražské AMU v oboru klavír a skladba. Jako pianista a kapelník spolupracuje od roku 1990 se šansoniérkou Hanou Hegerovou, dlouhodobá klavírní spolupráce jej pojí rovněž s Lucií Bílou, Martou Kubišovou a v minulosti též s Jaroslavem Svěceným. Těžištěm Maláskovy umělecké činnosti je skladba. Komponuje především scénickou hudbu pro film, divadlo a televizi. Ve výběru repertoáru je kladen důraz na vlastní tvorbu, která směřuje k větší prokomponovanosti jednotlivých skladeb. Stylové rozpětí původních kompozic je poměrně široké, protože se inspiruje rozličnými hudebními vlivy (blues, funk, latin, free). Soubor se ale také nevyhýbá interpretaci jazzových standardů a skladeb velikánů moderního jazzu.

Čtvrtek 13. 3., 19.00, Národní dům

malasek.jpg

 

Akce KulturyFM v týdnu od 3.3. do 9. 3.: ¨ 

Po 3.3. od 19.00 - Vlk z Wall Street  (NSV)

Út  4.3. od 18.00 - Hiit trénink  (ND) 

Út  4.3. od 19.00 - Špinavý trik  (NSV)  

St  5.3. od 10.00 - Walter Mitty a jeho tajný život  (NSV)   

St  5.3. od 19.00 - Walter Mitty a jeho tajný život  (NSV)  

Čt  6.3. od 18.00 - Don Giovanni  (NSV)     

Pá  7.3. od 09.30 - Za kamarády z televize IX  (NSV)    

Pá  7.3. od 18.00 - Expediční kamera  (NSV)     

So  8.3. od 15.00 - Šmoulové 2  (NSV)   

So  8.3. od 17.00 - Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana  (NSV)

So  8.3. od 19.00 - Babovřesky 2  (NSV)      

Ne  9.3. od 15.00 - Sindibád mořeplavec  (NSV)   

Ne  9.3. od 17.00 - Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana  (NSV)

Ne  9.3. od 19.00 - Babovřesky 2  (NSV)       

  

Kompletní program na tento týden naleznete na našem webu
kulturafm.cz

facebook twitter KulturaFM1. Infolinka +420 558 438 083