1. 4. 2014 kulturafm logo
 
PUNKOVÝ  DĚTSKÝ  DEN

KulturaFM ve spolupráci se Statutárním městem Frýdek-Místek pořádá

31. května od 14.00

na náměstí Svobody v Místku

PUNKOVÝ DĚTSKÝ DEN!

Děti i rodiče, punkeři, rockeři a další fanoušci „drsňáckého“ stylu nastražte uši, protože pro vás všechny chystáme velké překvapení! Letošní dětský den nebude žádné miloučké, krásňoučké eňo ňuňo, ale pořádný punkový nářez!

punkovy_detsky_den_200.jpg

Hlavní program zahájí choreograf, tanečník a dvojnásobný vítěz StarDance – Honza Onder, který děti naučí, jak se správně tančí na punkovou hudbu. Po něm převezme hudební štafetu Pavel Novák se svými songy. Pořádně našlapaná  bude i   další hudební pecka – interaktivní show bubeníků Jumping Drums. Na závěr celého dne zazní koncert opravdové punkové hvězdy, kterou není nikdo jiný než Kašpárek v rohlíku! Kašpárkův Bejbypank vznikl jako reakce na nedostatek kvalitních,  původních písniček  pro  děti a také jako reakce na téměř neexistující mezigenerační zábavu určenou společně pro dospělé a děti. Proč máme někde trávit čas s dětmi a trpět? Užijeme si to dohromady. Jde jen o to děti nepodceňovat… Vůbec poprvé je připravena odpočinková zóna na ulici Tržní, kde si děti spolu s rodiči mohou 

oddychnout v obří čtyřmetrové posteli popřípadě rozpoutat polštářovou bitvu. Díky herním simulátorům mohou děti vytvořit vlastní rockovou kapelu a předvést velkolepou show. Malé umělce jistě zaujmou výtvarné dílny pod vedením profesionálních lektorů. Každý správný „pankáč“ zajisté obstojí v punkrockové soutěžní cestě na jejímž konci odměna ho nemine. Ostatní punkové vychytávky nebudeme již prozrazovat… Takže načesat „číra“, těšíme se na vás.

Program:

14.00 Taneční hrátky Honzy Ondera

15.00 Pavel Novák

16.00 Jumping Drums

17.00 Kašpárek v rohlíku

kasparek_160.jpg jumping_drums160.jpg honzaonderka160.jpg

Kompletní program na tento týden naleznete na našem webu
kulturafm.cz

facebook twitter KulturaFM1. Infolinka +420 558 438 083