kulturafm
logo

 

Vážení kulturní přátelé,

je před námi poslední týden prázdnin, kde se v úterý můžete těšit na poslední Letní scénu kina Vlast a v pátek a sobotu nám celý cyklus Beskydského Veseléta uzavřou Frýdecké Historické slavnosti...

tip měsíce

Letní scéna kina Vlast  - Biják přímo pod vaše okna! Poslední Letní scéna kina Vlast o těchto prázdninách. Začátek projekce bude po setmění a občerstvení je zajištěno. Těšíme se na vás u vás. Vstup zdarma!

Projekce filmu UNIVERZITA PRO PŘÍŠERKY

St 27. 8., po setmění, Dětské hřiště „Hříbek“ (u 5.ZŠ) 

univerzita_pro_priserky.jpg

 

tip měsíce

Frýdecké historické slavnosti  - Statutární město Frýdek-Místek vás srdečně zve na zábavu s historickou tématikou již tradičně v podobě Frýdeckých historických slavností. Konat se budou v parku Pod zámkem a nabídnou bohatý kulturní program, ve formě pouličního divadla, šermu, historického jarmarku, šermířských a komediantských představení.

So 30. 8. a Ne 31. 8., 20.00 a 10.00,

Park Pod zámkem

frydecke_historicke_slavnosti.jpg

 


připravujeme
Komici s.r.o.  - Máte rádi humor…rádi se smějete? Pak se můžete opět těšit na skvělou stand-up comedy show - celovečerní představení Komici s.r.o., ve kterém se představují ti nejlepší baviči z pořadu „Na stojáka“. A právě z tohoto pořadu se vyvinula divadelní podoba, kterou uvidíte. Jedná se o pásmo mnoha krátkých skečů herců, kteří se na pódiu různě střídají. A střídají se nejen během večera, ale i v různých dílech pořadu podle toho, jak je obsadí „šéf“ Komiků s.r.o., Miloš Knor. V pořadu Na stojáka a Komici s.r.o. vystupují i stejní lidé. „Ne tedy všichni. Být Stojákem je základ, ale stát se Komikem s.r.o. vyžaduje být mezi nejlepšími. Čili Komici s.r.o. jsou pořadem, v němž excelují ti nejlepší herci z pořadu Na stojáka“ a některé, například, Rudu z Ostravy uvidíte pouze s Komiky s.r.o., vysvětluje personální rozdíl v obou pořadech Miloš Knor. Dopředu prý nelze říci, jaké skeče se v pořadu vůbec objeví. Každý z komiků má připraveno několik vystoupení a ta střídá velmi nepravidelně. Mnoho jich také průběžně vzniká a zaniká, takže každý pořad je naprostý unikát.

Miloš Knor/Josef Polášek/Ruda z Ostravy

Čt  18. 9., 19.00, Nová scéna Vlast

komici_250.jpg


připravujeme

Korejské dny  - V dnešní době moderních technologií a moderních dopravních prostředků se vzdálenosti značně zmenšují a situace, kdy se střetávají diametrálně odlišné kultury, jsou stále častější. V rámci Korejských dnů se prostřednictvím filmů, přednášek, besed a workshopů, návštěvníci seznámí nejen se „životem“ v Koreji, ale budou mít také příležitost ochutnat tamní kuchyni či poslechnout si Korejskou tradiční hudbu.

Pá 19. - So 20. 9., Nová scéna Vlast 

 Vstup ZDARMA.

korejske_dny250.jpgAkce kulturyFM v týdnu od 25. 8. do 31. 8.:

Po 25. 8. od 20.00 - Hvězdy nám nepřály  (NSV) 

St 27. 8. po setmění - Univerzita pro příšerky  (Dětské hřiště Hříbek)

Čt 28. 8. od 20.00 - Let´s Dance: All in  (NSV)

Pá 29. 8. od 10.00 - Krtkova pohádková dobrodružství  (NSV)

Pá 29. 8. od 18.00 - Želvy Ninja  (NSV)

Pá 29. 8. od 20.00 - Let´s Dance: All in  (NSV)

So 30. 8. od 18.00 - Želvy Ninja  (NSV)

So 30. 8. od 20.00 - Sex Tape  (NSV) 

So 30. 8. od 20.00 - Frýdecké historické slavnosti  (Park Pod zámkem)

Ne 31. 8. od 10.00 - Frýdecké historické slavnosti  (Park Pod zámkem)

Ne 31. 8. od 18.00 - Letadla 2: Hasiči a záchranáři  (NSV)

Ne 31. 8. od 20.00 - Sex Tape  (NSV)

Kompletní program na tento týden naleznete na našem webu
kulturafm.cz

facebook twitter KulturaFM1. Infolinka +420 558 438 083