kulturaFM

newsletter

 

Pražský komorní balet

Nová scéna Vlast se stane 19. října od 19.00 dějištěm jedinečného tanečního představení!  Do Frýdku-Místku zavítá Pražský komorní balet.

pbk.jpg

 Tento ojedinělý český taneční soubor má za sebou téměř půl století existence a stovky úspěšných představení. Krásný zážitek čeká nejen vás, kteří obdivujete tanec, ale také ty, kteří mají rádi Jaromíra Nohavicu. Na devět z jeho písní, které se dotýkají lidských citů a pocitů, vytvořila úžasnou choreografii  L. Holánková. Tanečníci zatančí také na klasiku. Jejich vystoupení na skladby Dvořáka a Janáčka je naprosto strhující.

 Nikdy se po Česku nekonalo tolik tanečních festivalů a představení jako je tomu v posledních letech. „Tanec se zkrátka stává fenoménem v různých svých podobách. Právě proto pro jsme pro Vás v Národním domě nachystali špičkové taneční představení v podání Pražského komorního baletu,“ říká dramaturgyně Gabriela Zelinková.

Představení patří do předplatitelské skupiny A. Doprodej probíhá v Nové scéně Vlast. Vstupné je 400 Kč. 


Dětská divadélka

pohdky_o_mainkch.jpg

 Od října se na Novou scénu vlast vrátila oblíbená divadélka pro děti. Každou neděli od 15 hodin se znovu rozhoří odvěký souboj mezi dobrem a zlem, ve kterém vždy nakonec vše obrátí k dobrému. Tuto neděli si bude moci ověřit každý, kdo by o tom snad pochyboval, že i mašinky mají duši. Pohádky o mašinkách jsou pro všechny holky a kluky, kteří se nebojí jezdit tunelem.

Předprodej probíhá v Nové scéně Vlast. Vstupné je 50 Kč.

 


Novinky v kině

Dámy, kdy jste si naposledy vyšly jen tak do kina? Středeční večer je jako stvořený pro dámskou jízdu. Samy sebe lépe poznáte díky dokumentu Benjamina Tučka Tantra ve středu od 18.00. Vstupné 60 Kč.


johnny_english_se_vraci.jpg

V kině nás tento týden čekají i další lákadla! Těšit se můžete na Rowana Atkinsona, alias Mr. Beana, který jako tajný agent Johnny English vrací v pokračování úspěšné špionážní komedie. Gejzír katastrof všeho druhu vytryskne v pátek a v neděli vždy od 19.00. Vstupné 80 Kč.

Zkrátka nepříjdou ani děti - čekají na ně Auta 2. Hvězdné závodní auto Blesk McQueen a jeho přítel, jedinečný odtahový vůz Burák, se přiřítí na Novou scénu Vlast v pátek a v neděli od 17.00. Vstupné 75 Kč.

 

Více na www.kulturafm.cz

Těšíme se na viděnou!


Datum: 10. 10. 2011

kontakt: jakub.tichy@kulturafm.cz

Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči