kulturafm
logo
 

Milí kulturní příznivci,

 

Máme tu letopočet 2017. Pro nás je to velký rok a pro návštěvníky kulturních akcí, bude taky. Slavíme 750 let Frýdku-Místku. Produkce šlape na plný plyn, aby letošek naplnila co nejatraktivnějšími koncerty, divadly, výstavami a vůbec. Kdy se co bude dít, si můžete pohlídat na stránkách www.750letfm.cz.

.

 

750-banner-396x180.png

 

 

 1. ples pro Frýdek≈Místek
 facebook-prispevek-944x788px.png

 

Kulaté výročí je i dobrá příležitost, začít něco nového. My žijeme akcí 1. ples pro Frýdek≈Místek. Bude to příležitost si vyrazit přáteli, jak se říká „na slušno” a zatančit si za hudebního doprovodu Big Blast Bandu a cimbálové muziky Ostravica. Pořiďte si včas vstupenky. Dva sály jsou už naplněny a přidáváme do prodeje další.

 

Bratři Ebenové, René Souček, ...

testosteronove_koncerty_male.png

Na přelomu zimy a s příchodem jara se připravte na koncertní maraton. Ještě na našich prodejních místech a přímo na místě jsou vstupenky na dnešní koncert mezinárodního jazzového tria s Janem Uvirou, pianistou a autorem původem z Frýdku-Místku.

V prodeji jsou vstupenky na virtuózní violoncellovou show Štěpána Švestky, koncert Luboše Pospíšila a jeho 5P či koncert špičkového smyčcového Bennewitzova kvarteta

Své nové album pokřtí v Národním domě písničkář René Souček.

Na konci března přijedou do města bratři Ebenové.

V prodeji jsou i vstupenky na hudebně vizuální show skupiny The Backwards, která mapuje celé období tvorby legendárních Beatles. 

 

 

Únorové kino

Jak to bude v únoru s kinem? Budeme promítat novinku režiséra Bohdana slámy Bába z ledu. Fanoušci animovaných filmů se určitě těší na Lego Batman Film. Generace pamětníků 90. let je bezpochyby v očekávání pokračování kultovního Trainspottingu. Ve filmovém klubu budou tento měsíc 4 filmy. Jedním z nich je snímek Jackie, za který má Natalie Portman letošní oscarovou nominaci.

Těšíme se na vás!


Kompletní program na tento týden naleznete na našem webu
kulturafm.cz

facebook twitter KulturaFM1. Infolinka +420 558 438 083