KulturaFM


 

Milí kulturní příznivci,

Newsletter je v novém kabátě. Těšíme se, že se nám postupně daří měnit vzhled Kultury F≈M, k novému vizuálnímu stylu, který si dalo město Frýdek-Místek, jako jeden z dárků k oslavám svých 750 let. Zajímá vás, co skrývá náš logo manuál? Koukněte tady.

 


 

united colours 750 f≈m

Báje a pověsti z našeho města pokryjí stěny malého podchodu v Místku. Dvanáct graffiti umělců bude tvořit na zdech frekventovaného spojovníku města od 24. do 30. 4. a v té době mohou částečně omezit průchozí. Kdo je zvědavý, může se přijít podívat, jak jim to jde od ruky. Jak akce probíhá můžete sledovat na Facebooku.

uc2.png

 

 


 

ateliér svět martina straky

Umělecký inkubátor Kultury F≈M rozšiřuje formáty svého působení. Pro ty, kteří se chtějí zdokonalit a posunout se ve svém koníčku někam dál, organizujeme nově workshopy. První je v úterý 18. 4. a jmenuje se Ateliér Svět profi fotografa Martina Straky a zváni na jeho povídání o focení a praktické ukázky jsou všichni, koho tento obor se všemi jeho aspekty zajímá. Vstupenky na místě.

straka.png

 

 


 

hudba a divadlo

Neopakovatelné spojení improvizace a činohry předvede Divadlo okamžiku na představení Impéčko v pátek 21. 4. Na rozdíl od obvyklých improvizátorů zapracovávají tito Ostraváci do svých scének i rekvizity a kostýmy. Přijďte se na ně podívat do Nové scény Vlast.

 

Charakteristické drama zvuku varhan vás rozechvěje do morku kostí na koncertě v kostele sv. Jana Křtitele. Fugy a chorály zahraje v neděli 23. 4. polský varhaní virtuóz Andrzej Białko.

 

 


 

femme artale

Ještě do konce dubna přijímáme zájemce, kteří bych chtěli vystavovat na novém design festivalu ve Frýdku-Místku, Femme Artale. V pátek a sobotu 2. a 3. 6. bude v inspirativním industriálním prostoru bývalého textilního závodu na Těšínské akce pro všechny, co tvoří nebo mají rádi krásné i praktické věci. Pošlete kamarádce nebo kamarádovi, kteří dělají módu, keramiku, ale klidně i chutné dortíky tento odkaz http://bit.ly/femmeartale-vyzva. Nezáleží na tom, jestli jsou místní, nebo přespolní.

 

 


 

pod širým nebem

Byli jste se podívat do Velikonočního městečka? Možná se najdete na fotkách. Prohlédněte si reportáž ze všech tří dnů tady. Příští akce na náměstí bude Jarní koncert Symfonického orchestru Frýdek-Místek. Stylově tak oslavíme první máj sedmisetpadesátého roku města.

Těšíme se na Vás.

velikonoce.png

 

Kultura F≈M Facebook Messenger Email Youtube

Nechte si pravidelně posílat náš newsletter a budete vědět, co se ve městě chystá.
Kalendář akcí a online prodej vstupenek najdete na našich stránkách www.kulturafm.cz.
Sledujte náš profil na Facebooku. Můžete nás kontaktovat také emailem na adrese
kulturafm@kulturafm.cz nebo telefonicky na čísle +420 773 788 650.


Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči |
Copyright 2017 Kultura F≈M. Všechna práva vyhrazena.