kulturaFM

newsletter

Milí příznivci kultury,

už dnes nás čeká poslední divadelní představení letošní sezóny. A nebude to představení jen tak ledajaké: v improvizační komedii Milostný trojúhelník můžete vidět Pavla Lišku, Josefa Poláška a Martina Zbrožka. Už jména protagonistů zaručují, že se nebudete nudit. Vstupenky stále ještě jsou!

milostn_trojhelnk.jpg

 

Páteční odpoledne jsme vyhradili pro ty nejmenší diváky. Do Nové scény Vlast zavítá legendární Divadlo Spejbla a Hurvínka s představením Hurvínkova dobrodružství. A nebude chybět ani paní Kateřina, Mánička a pes Žeryk.

hurvinek_maly.jpg


Filmový klub je tento týden kvůli divadlu pouze v úterý, zato však nabízí jeden velmi pozoruhodný snímek. Citlivá, inteligentní komedie N. Morettiho Máme papeže! nabízí pohled do zákulisí papežské volby, za který si odnesla Zlatou Palmu za nejlepší film roku 2011.

Ve středu pokračujeme dvojicí premiér - ve středu dopoledne v rámci představení pro seniory za zvýhodněnou cenu můžete vidět britskou komedii Johna Madenna Báječný hotel Marigold o skupině noblesních anglických důchodců jedoucích na poklidnou dovolenou v Indii. Středeční večer bude patřit akčnímu filmu Bitevní loď. V hlavních rolích efektní podívané o invazi mimozemšťanů se představí Taylor Kisch a zpěvačka Rihanna.

Další premiéru, tentokrát pro děti, vám nabídneme o víkendu. Známá parta potrhlých animovaných zvířat se vrací ve 3D už ve třetím pokračování filmu Madagaskar a tentokrát se naši hrdinové podívají do Evropy. Oba víkendové večery budou pro změnu patřit silné sestavě komiksových superhrdinů ve filmu Avengers. V hlavních rolích uvidíte Samuela L. Jacksona, Scarlett Johansson, Roberta Downeyho jr. a další.

Tento týden také začíná další z akcí Beskydského Veseléta - 18. Mezinárodní folklórní festival. Podrobný program naleznete např. zde: http://www.folklornisdruzeni.cz/program-2031/7418621/18.MFF-program.pdf

 

Předplatné divadla a koncertů vážné hudby 2012/13

Prodej předplatného na následující kulturní sezónu zahajujeme 15. června pro stávající předplatitele a 22. června pro veřejnost. Stejně jako v této sezóně vám nabízíme tři skupiny divadelního předplatného a dvě skupiny předplatného koncertů vážné hudby. Přehledovou nabídku předplatného naleznete v příloze tohoto e-mailu.

 

Letní škola nového cirkusu

Pokud hledáte pro své děti možnost, jak smysluplně strávit prázdniny, nabízíme Vám ve spolupráci s agenturou Cirkus trochu jinak jedinečnou možnost zúčastnit se Letní školy nového cirkusu. Děti (od 6 do 17 let) mohou od 13. do 17. srpna prožít pět krásných letních dnů, vrchovatě naplněných pestrým zábavným i naučným programem ve společnosti zkušených instruktorů. Více informací najdete na našem webu www.kulturafm.cz.

 

Nepřehlédněte! Denní prodej vstupenek v Nové scéně Vlast byl počínaje 1. červnem ukončen. K nákupu vstupenek můžete využít náš webový portál www.kulturafm.cz nebo osobně navštívit některou z poboček Beskydského informačního centra (Zámecké náměstí ve Frýdku, náměstí Svobody v Místku a na ulici Hlavní ve Frýdlantu n. O.). Vstupenky lze též pořídit v Nové scéně Vlast vždy hodinu před každým představením, kdy se otevírá pokladna.

 

Akce v týdnu od 11. 6. do 17. 6. 2012:

  • Po 11. 6. od 19.00 - Milostný trojúhelník (divadlo - Nová scéna Vlast)

  • Út  12. 6. od 19.00 - Máme papeže! (Filmový klub - Nová scéna Vlast)

  • Út  12.-Po 18. 6.    - 18. Mezinárodní folklórní festival (frýdecký zámek, náměstí Svobody, ...)

  • St  13. 6. od 10.00 - Báječný hotel Marigold (kino pro seniory - Nová scéna Vlast)

  • St  13. 6. od 19.00 - Bitevní loď (kino - Nová scéna Vlast)

  • Pá 15. 6. od 17.00 - Hurvínkova dobrodružství (divadlo pro děti - Nová scéna Vlast)

  • So 16. 6. od 17.00 - Madagaskar 3, 3D (kino pro děti - Nová scéna Vlast)

  • So 16. 6. od 19.00 - Avengers, 3D (kino - Nová scéna Vlast)

  • Ne 17. 6. od 17.00 - Madagaskar 3, 3D (kino pro děti - Nová scéna Vlast)

  • Ne 17. 6. od 19.00 - Avengers, 3D (kino - Nová scéna Vlast)Vstupenky na všechny akce lze zakoupit on-line na www.kulturafm.cz nebo v pobočkách Beskydského informačního centra (náměstí Svobody v Místku, Zámecké náměstí ve Frýdku a Frýdlant n. O.).S přáním hezkého dne


Jakub Tichý

E: jakub.tichy@kulturafm.cz, T: +420 777 728 313

Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči