KulturaFM


 

Milí kulturní příznivci,

píšeme na poslední chvíli a věříme, že právě pro vás, vzhledem k tomu, že místo nakupování, pečení a uklízení raději voníte k ovocnému punči v Adventním městečku, bude tahle zpráva těsně před Vánoci správná vzpruha a naděje. Máme totiž mnoho tipů na vánoční dárky.

 


 

koncerty

Začneme klasikou, kterou byste od nás čekali, tak se pojďte nenechat překvapit. Jsou to skvělé koncerty. V příštích měsících ve Frýdku-Místku zahraje a zazpívá mnoho známých hudebníků. V únoru stálice české hudební scény Václav Neckář s kapelou Bacily, ve Stounu pak vystoupí Michal Pavlíček a Monika Načeva. V březnu kino Petra Bezruče vyburcuje svým nezaměnitelným hlasem Dan Bárta s Illustratoshpere a v dubnu nás chytí za srdce Čechomor. Všechny vstupenky se dají koupit online, klidně přímo na Štědrý den.

a.jpg

 

 


 

Divadla

Velký podstromečkový výběr máme i mezi divadly. Působivá scénická koláž z úryvků dopisů Voskovce a Wericha Korespondence V+W bude v Nové scéně Vlast hned na začátku ledna, v únoru uvidíme v Commedia finita Danielu Kolářovou, v březnu bude ve Frýdku-Místku Lukáš Vaculík jako Zamilovaný sukničkář a něco o fenoménu hipsterů se dozvíme ve hře Studia Hrdinů Herec a truhlář Majer mluví o stavu své domoviny.

b.jpg

 

 


 

ples

Po novém roce budeme chtít všichni vypadat k světu. Co začít pomalu? Třeba tím, že si o zdravém pohybu něco poslechneme. Ideálně na festivalu Cyklocestování s Martinem Stillerem, Matějem Balgou a dalšími cyklořečníky. Zaručeně se rozhýbáme u tance. Synovce a neteř potěšíte vstupenkou na Tančírnu: Novoroční ples a sebe tou na druhý Ples pro Frýdek-Místek. Tentokráte na něm bude hrát Petr Sovič a jeho Golden Big Band Prague. Zkušený plesový ansámbl, který zahraje hlavně do kroku standardních tanců. Z parketu nás prostě nepustí. Mimo nárazovek, možná myslíte i na pohyb, který vám nějaký ten měsíc vydrží. Od toho jsou tu kurzy v Národním domě.  Nepřekonatelné taneční, jak pro mládež tak pro dospělé, nebo různá cvičení. Výběr termínů i lektorů je široký.

c.jpg

 


 

drobnosti

Drobnost pro babičku? Stále je k mání moc krásná publikace k výročí 750 let Frýdku-Místku. Prodává ji například BIC na Zámeckém náměstí a na náměstí Svobody nebo recepce Národního domu za 75 Kč. Také jsme doplnili knihovničku v Národním domě. Antikvariátní knihy  jsou k rozebrání a třeba vaše kolegy potěší více než reklamní propiska. Klidně jim přijďte něco vybrat. Pokud už si nejste vůbec jistí, zásobte své blízké dárkovými kupóny. Ty naše mají hodnotu 100 Kč a uplatníte je třeba v KiněVlast nebo na cokoli, co je zmíněno výše. Prodává opět BIC. 

produkční v kultuře FM

Náš speciální dárek je nabídka práce. Být s námi v Kultuře FM je totiž sen! Hledáme kreativního, komunikativního člověka s velkým kulturním přehledem. To jste, že jo? Tak se nám přihlaste!


 

procházka k betlému

A nejhezčí dárek si dejte s partnerem nebo rodinou. Vyrazte se podívat do altánku ve Smetanových sadech na originální betlém Oldřicha Moryse. Bude v parku do Tří králů.

d.jpg

 

 

 

Děkujeme, že jste s námi.

Celý tým Kultury FM vám přeje Veselé Vánoce a šťastně oslaveného Silvestra.

Těšíme se na společně strávený čas v roce 2018.

 

e.jpg

 

 

 

Kultura F≈M Facebook Messenger Email Youtube

Nechte si pravidelně posílat náš newsletter a budete vědět, co se ve městě chystá.
Kalendář akcí a online prodej vstupenek najdete na našich stránkách www.kulturafm.cz.
Sledujte náš profil na Facebooku. Můžete nás kontaktovat také emailem na adrese
kulturafm@kulturafm.cz nebo telefonicky na čísle +420 773 788 650.


Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči |
Copyright 2017 Kultura F≈M. Všechna práva vyhrazena.