KulturaFM


 

Milí kulturní příznivci,

vánoční shon je v plném proudu a my fandíme všem, co si v něm najdou prostor na sebe a pohodové rozjímání při nějaké kulturní akci. Ještě do neděle 23. 12. to bude žít v Adventním městečku na náměstí Svobody. Pokud už jste se tam potkali s vaší partou z volejbalu, z práce i ze školy, zkuste to třeba ještě s klubem rodičů nebo sdružením nájemníků. Příležitostí pobýt u pohodové hudby a bramborového placku bude dost.

advent_newsletter.jpg

 

 


 

Rodinné filmy a sváteční koncerty

Co by to bylo za Vánoce bez Rybovy České mše vánoční ? Tradičně ji v kostele sv. Jana a Pavla uvedou místní sbory a Symfonický orchestr Frýdek-Místek, letos v úterý 18. 12. Podobnou příležitostí k rozjímání bude v neděli 16. 12. koncert Anety Langerové v sále kina Petra Bezruče, doprovodí ji kapela a smyčcové trio. Pokud vaši pohodu narušují děti, vezměte je do kina, v prosinci promítáme spoustu dětských snímků i rodinných filmů, které je dozajista zabaví. A k tomu extra tip. Hned vedle Kina≈Vlast je v altánku netradiční betlém Oldřicha Moryse, který je nejkrásnější, když se setmí. Přijďte se na něj podívat.

 

 


 

Lucie bílá, Jiří macháček & divadlo sklep pod stromečkem

Řešíte vánoční dárky v klidu a v pohodě? Určitě taky proto, že je vybíráte u Kultury F≈M. V zásobě máme koncert operní pěvkyně Gabriely Beňačkové, skupiny Žalman a také recitál Lucie Bílé. Nejen skvělá hudba, ale také prostor na tanec bude na třetím plese pro Frýdek-Místek se špičkovým Golden Big Band Prague Petra Soviče. S divadlem k nám přijede Jirka Macháček nebo Jan Potměšil. V příštích měsících k nám zavítá ostravské divadlo Mír s jednou ze svých bryskních komedií a kdo bude rychlý, uloví vstupenky i na kultovní divadlo Sklep. Jestli si rádi poslechnete něco ze života a to pěkně adrenalinového života, vsaďte na festival Cyklocestování s Jiřím Kolbabou nebo Dijáky s Adamem Ondrou. Kompletní nabídku kulturních akcí, ale třeba také kurzů najdete na našem webu.

bl_newsletter.jpg

 

 


 

Večírek s legendárními ohm square

K vánocům patří také večírky. V Národním domě bude jeden v pátek 21. 12. Na této párty s elektronickou hudbou zazní živý DJ set dvojice Ohm Square a hrát se bude až do 3. hodiny ranní. Neděle 30. prosince bude patřit skupině Akuma. Hity šedesátých let budou hrát na Swingovém večeru v původní obnovené sestavě s Milanem Michnou. Vstupenky na obě akce jsou ještě v prodeji.

 

 


 

 

V Kultuře F≈M jsme moc rádi, že nám zachováváte přízeň, rozhodně tedy našemu kinu. V listopadu jste totiž díky filmu Bohemian Rhapsody zvládli převálcovat všechny rekordy návštěvnosti. Děkujeme! Vnímáme to jako velký závazek a myslíme na rok 2019, ve kterém se budeme snažit být pro vás jako kino i jako koncertní nebo divadelní sál destinací číslo jedna.

Mějte krásné a klidné svátky!

Michaela Davidová
KulturaF≈M

 

 

 

 

 

 

 

Kultura F≈M Facebook Messenger Email Youtube

Nechte si pravidelně posílat náš newsletter a budete vědět, co se ve městě chystá.
Kalendář akcí a online prodej vstupenek najdete na našich stránkách www.kulturafm.cz.
Sledujte náš profil na Facebooku. Můžete nás kontaktovat také emailem na adrese
kulturafm@kulturafm.cz nebo telefonicky na čísle +420 773 788 650.


Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči |
Copyright 2017 Kultura F≈M. Všechna práva vyhrazena.