KulturaFM


 

 

Milí kulturní příznivci,

pozvolna zahajujeme novou sezónu a doufáme, že stihnete být u všeho, co vás v kulturním životě ve Frýdku-Místku láká.

 

 


 

Hororové premiéry v Kině Vlast

Již rok plánujeme program Kina Vlast po čtrnáctidenních intervalech a díky tomu můžeme lépe reagovat na to, které snímky vás zajímají, dokud jsou aktuální. Proto v programu Kina Vlast stále najdete dostatek termínů promítání Tarantinova Tenkrát v Hollywoodu, Kingova pokračování kultovního To a také Marhoulova Nabarveného ptáčete. Slibujeme, že si ze všech těchto skvělých filmů odnesete nejen silné filmové zážitky (které vás budou ještě dlouho pronásledovat), ale také drobné paprsky naděje, že se může vše v dobré obrátit. Podívejte se na náš web www.kulturafm.cz a vyberte si, kdy vyrazíte do kina.

 


 

Výhodné sady předplatného: poslední šance

Jestli jste doteď vyčkávali s nákupem předplatného Kultury FM, už přišla pravá chvíle to rozlousknout. Každou sezónu pro vás připravujeme vskutku výhodné balíčky koncertů klasické hudby a divadelních představení. Jiří Stivín, Edita Adlerová, Lubomír Brabec a mnoho dalších skvělých hudebníků bude hrát ve frýdeckomísteckých sálech a také kostelích a vy můžete být u toho. Předplatné si pořídíte z pohodlí domova na www.kulturafm.cz nebo osobně na pobočkách Turistických informačních center FM.

cyrano_newsletter.jpg

 

 


 

Změna klimatu a Antarktida

Ve čtvrtek 26. 9. zahájíme v Národním domě další sérii besed Povídání v Zeleném baru , do kterých zve moderátor a pedagog Libor Magdoň akademiky všemožných vědeckých oborů. Návštěvníci potvrdí, že z těchto poutavých večerů odcházejí obohaceni o spoustu nových myšlenek. Zajímavá témata rozhodně slibuje zářijové povídání s Danielem Nývltem, který vede prestižní Český výzkumný program na Antarktidě.

antarktida_newsletter.jpg

 

 


 

Tanec a jóga v Národním domě

Taneční kurzy v Národním domě s lektory Jaroslavem Jaglarzem a Janou Šodkovou jsou i letos připraveny pro páry všech věkových kategorií. Pokud hledáte stylovou pohybovou aktivitu, zamiřte k nám každou středu v 19.30. Registrovat se můžete na webu. Do Národního domu můžete za pohybem i sólo, koukněte na naši nabídku Jógy, Pilates nebo relaxačních cvičení. Kurzy zahajujeme v průběhu září. Kompletní nabídku si můžete projít zde. 

Nedělní divadélka letos začínají v parku

Na Princeznu s dlouhým nosem, jeleními parohy a ušima jako lopušáky se s dětmi pojďte podívat do altánku v Sadech Bedřicha Smetany v neděli 22. září. U této „zahajovačky“ sezóny s brněnským divadlem Koráb se pobaví nejen děti, ale bezpochyby i rodiče. Hrajeme od 15.00 v parku a za nepřízně počasí v Nové scéně Vlast. Od října už jedeme tradičně naplno, jedna pohádka týdně na obvyklém místě, a sice v pohodlí Nové scény Vlast. Těšíme se!

 

 


 

Ve zkratce

Co je na programu v příštích měsících? Říjnová a listopadová divadelní představení a koncerty z předplatného budou v doprodeji od 19. září. Mimo předplatné máme už teď v prodeji divadlo Čarodějky v kuchyni s Michaelou Dolinovou a Veronikou Žilkovou. Big BLAST! Band slaví 5 let! 18. října v Nové scéně Vlast. 7. listopadu bude mít koncert Karel Plíhal tamtéž. Už teď je v prodeji prosincový koncert 4TETu s Jiřím Kornem v Kině Petra Bezruče a tento více než pětisetmístný sál už notně plní i Ladislav Zibura s jeho stand-upem Prázdniny v Evropě, termín jeho jedinečné cestovatelské projekce je 19. listopadu.

zibura_newsletter.jpg

 

 


 

 

Osvěžte si září s Kulturou FM, budeme se na vás těšit, kamkoli se za námi vydáte!

Michaela Davidová

 

Kultura F≈M Facebook Messenger Email Youtube

Nechte si pravidelně posílat náš newsletter a budete vědět, co se ve městě chystá.
Kalendář akcí a online prodej vstupenek najdete na našich stránkách www.kulturafm.cz.
Sledujte náš profil na Facebooku. Můžete nás kontaktovat také emailem na adrese
kulturafm@kulturafm.cz nebo telefonicky na čísle +420 773 788 650.


Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči |
Copyright 2017 Kultura F≈M. Všechna práva vyhrazena.