kulturaFM

newsletter

Milí příznivci kultury,

Beskydské Veseléto pokračuje. Jazz ve městě máme úspěšně za sebou a blíží se hudební open-air Hvězdy nad řekou, na kterém vystoupí 10. srpna na náměstí Svobody v Místku Buty, Marek Ztracený, Helena Zeťová a Dona Said Yes.

hvzdy_webbanner.jpg

 

A jedna novinka: KulturaFM ve spolupráci s agenturu MAR-TOM Music a společností Sportplex uvádí koncert Michala Davida v rámci aktuální Tour 2012. Koncert se uskuteční ve čtvrtek 4. října ve Víceúčelové sportovní hale. Jako předkapela vystoupí skupina Holki. Vstupné v předprodeji je 380 Kč a předprodej zahajujeme už tuto středu 1. 8.! Vstupenky můžete kupovat v pobočkách Beskydského informačního centra, ve VSH, nebo on-line na www.kulturafm.cz.

 

A jako každý týden nesmí chybět ani kino. Ve Filmovém klubu se dnes vrátíme v rámci Projektu 100 k filmovému podobenství Sedmikrásky režisérky Věry Chytilové z roku 1966. Film, ve kterém V. Chytilová našla svůj autorský rukopis, je významným momentem české nové vlny a ve své době vzbudil značnou pozornost u diváků i kritiků.

meda.jpg

Ve čtvrtek nás čeká premiéra americké fantasy komedie Méďa s Markem Wahlbergem a Milou Kunis. Jde o režijní debut úspěšného scénáristy Setha MacFarlaneho, takže o zábavu by mělo být postaráno. Stejný film můžete vidět i v pátek.

Páteční a sobotní odpoledne bude patřit nové české letní komedii pro celou rodinu Tady hlídám já s Lukášem Vaculíkem, Vladimírem Javorským a dalšími. Víkendové večery jsou vyhrazeny nejnovější komedii Marie Poledňákové Líbáš jako ďábel s plejádou známých herců. Na nedělní odpoledne jsme pro děti připravili animovaný film, jehož název hovoří za vše: Hurá do Afriky!

 

Letní škola nového cirkusu pro děti a mládež

Pokud stále hledáte pro své děti možnost, jak smysluplně strávit prázdniny, nabízíme Vám ve spolupráci s agenturou Cirkus trochu jinak jedinečnou možnost zúčastnit se Letní školy nového cirkusu. Děti (od 6 do 17 let) mohou od 13. do 17. srpna prožít pět krásných letních dnů, vrchovatě naplněných pestrým zábavným i naučným programem ve společnosti zkušených instruktorů. Nebude chybět ani originální šapitó. Více informací najdete na našem webu www.kulturafm.cz.

letn_kola2.jpg

 

Akce v týdnu od 30. 7. do 5. 8. 2012:

  • Po 30. 7. od 20.00 - Projekt 100: Sedmikrásky (Filmový klub - Nová scéna Vlast)

  • Čt 2. 8.    od 20.00 - Méďa (kino - Nová scéna Vlast)

  • Pá 3. 8.   od 18.00 - Tady hlídám já (kino pro děti - Nová scéna Vlast)

  • Pá 3. 8.   od 20.00 - Méďa (kino - Nová scéna Vlast)

  • So 4. 8.   od 18.00 - Tady hlídám já (kino pro děti - Nová scéna Vlast)

  • So 4. 8.   od 20.00 - Líbáš jako ďábel (kino - nová scéna Vlast)

  • Ne 5. 8.   od 18.00 - Hurá do Afriky! (kino pro děti - Nová scéna Vlast)

  • Ne 5. 8.   od 20.00 - Líbáš jako ďábel (kino - nová scéna Vlast)

 

 

S přáním hezkého dne


Jakub Tichý

E: jakub.tichy@kulturafm.cz, T: +420 777 728 313


Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči